Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért van ha egy lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van ha egy lánnyal egy busszal megyek akkor előre foglal helyet maga mellet? (ő megy elől :D )

Figyelt kérdés
Barátság vagy valami más ? :D 23 F 20 L

2015. szept. 20. 20:16
 1/6 anonim válasza:
100%
semmi különös szeretné h mellette ülj,de lehet beléd van esve ezt neked kell tudnod
2015. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg jó társaság vagy neki! De ha megtudja hogy itt ilyen hülyeségeket kérdezel, nem fog melléd ülni!
2015. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
szóval akkor be jövök neki :D
2015. szept. 20. 21:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem pl. idegesít, hogy újabban melóba menet meg jövet folyamatosan leül mellém egy srác, akivel egyszer beszélgetni kezdtem. ^^

De amúgy aki jó barátom, annak én is helyet foglalok.

Szóval ezt neked kell tudnod.

2015. szept. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én még nem foglaltam neki helyet :D sőt még azt se mondtam neki hogy mellé akarok ülni :D
2015. szept. 20. 21:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Több oka is lehet.Nem akar bunkó lenni,és ezért foglal,jó barátnak tart,szeretné,ha mellé ülnél,mert bír,stb.Az sem kizárt,hogy bejössz neki.Ezt neked kell érezned és eldöntened.
2015. okt. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!