Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szerencsétlen vagyok, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szerencsétlen vagyok, nem tudom h kell "rámenni" egy pasira?

Figyelt kérdés
Most komolyan mindig csak barát vagyok, ismerős de mint nő nem néz rám egy pasi se, kivéve bulikba de ott nem ismerkedek...mit tehetnék, hogy legyek egyértelműbb? Nem pakolom ki magam nem mondhatom egyik ismerősömnek se hogy XY annyira tetszel nem leszel a pasim? Sztem kapásból hülyének nézne...
2015. szept. 20. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tessék odamenni/ráírni a kiszemeltre és nem azt várni, hogy felszedjen! Ennyi a nyitja!
2015. szept. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. szept. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát azért rámosolyogni, meg elhívni sétálni dumálni azt lehet és abból már leveszik mit akarsz szerintem de én már vénember vagyok :-) Lehet ma már más a divat...
2015. szept. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!