Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnétek olyan nővel/férf...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek olyan nővel/férfival, akinek a macskák vagy a kutyák jelentik az élet értelmét?

Figyelt kérdés

2015. szept. 25. 10:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
nem! kedvelem az állatokat de túlzásokba se kell esni
2015. szept. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ő mondta neked, hogy ez élete értelme, vagy te gondolod?
2015. szept. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%

nem, mert a macska/kutya a párkapcsolatnál is fontosabb lenne neki...ha még nem beteges szint, csak szereti az állatokat az nem gond, de ha már az "élete értelme" az igen...


22F

2015. szept. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%

Hát ha az élet értelmét nem is de dobogós helyen vannak ott akkor igen! :D

Én is így vagyok, mondjuk inkább kutyás vagyok a mint macskás de attól...Össze!!! (tapasztalat)

2015. szept. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
7%

Én is kutyás vagyok, de vannak, akik már nagyon extrém mértékben művelik ezt.

És van, aki már egy szál szőrtől is rosszul van.

Ha ilyen kutyakiképző valaki lenne, biztos nem, egyszer találkoztam ilyennel, és úgy tudott rikácsolni, hogy megsüketültem tőle néha.

2015. szept. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenből kiábrándult, pesszimista emberről van szó, akkor nem. Nem értem, miért tett ilyen kijelentést?

Nekem is van cicám, imádom a macskákat, de azért nem mondom azt, hogy ő az élet egyetlen értelme. De az igaz, hogy fontos része.

2015. szept. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
mondjuk igen a #3 as jól mondja!!!
2015. szept. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Szimpatikus az, ha állatbarát valaki, magam is az vagyok :) Azért a saját fajtáját, magát az embert egy cseppet jobban szeresse főleg, ha kapcsolatban van :)
2015. szept. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Költőnő? ***** válasza:
77%
nem. Nagyon szeretem az állatokat, de ez túlzás.
2015. szept. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ha elfogadja, hogy én meg madártartó vagyok és maradok is, és nem lesz ebből vitánk, felőlem...
2015. szept. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!