Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy pasi kispolskival vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi kispolskival vagy trabanttal jár az kizáró ok egy nőnél?

Figyelt kérdés
2015. szept. 25. 13:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
A trabant az már olyan régi, így pont hogy menőnek számít.
2015. szept. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Hát még akinek kocsija sincs.:D Azoknak sincs nőjük.:D
2015. szept. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Nálam nem. Férjemnek anno kocsija sem volt, és albérletben lakott a barátaival.
2015. szept. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Engem ezért dobott az utolsó nőm, hogy a haverjai ezen nevetnek, hogy nekem ilyen járgányom van. De most ez van, meg szeretem is a régi típusú kocsikat...
2015. szept. 25. 13:42
 5/28 anonim ***** válasza:
Nem érdekel.
2015. szept. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%
Vannak olyanok is, akiknek jogsijuk sincs.
2015. szept. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
van egy 2es golfom, jogsim meg nincs. hoppá
2015. szept. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
63%
Kizáró. Nekem elég volt megemlítenem, hogy egyszer szeretnék egy saját kocka Ladát, egy 2107-es típusút, gyönyörűre kipofozva, aztán le lettem fikázva, hogy mekkora fos autó, bele nem ülnének egy olyan szarba. Úgyhogy ennyit megint a nőkről, hogy nekik semmi sem számít.
2015. szept. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Én szeretem a kispolszkit, apumnak is az volt régen és venni is akartam egy időben, kagylóülésekkel. De én szeretem a ladákat, a warlburgokat és a trabantokat is, meg a yugot, szal minden ilyen régit, olyan nosztalgikusak.

Mondjuk nekem mindég más volt az ízlésem mint a lányoknak általában. Először Jeep Wranglert akartam, aztán a koncepció Renegade-ot, aztán most újabban a Nissan Juke-nak az alakja tetszik, na meg a régi (meg új is) Mad Max filmekben az átalakított kocsik nagyon bejönnek. Bár szerelés szintjén nem értek hozzájuk, de nagyon bírom őket. De mondjuk nekem az se lenne gond, ha nem lenne kocsi - eddigi fiúimnak nem volt semmilyen kocsijuk - de semmilyen kocsival nincs bajom, felőlem IFA-val vagy bugattival is mehetnek.

2015. szept. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Az exemnek biciklije volt csak. Nem az volt a gáz, hanem hogy úgy akart csajozni, hogy én menjek hozzá mindig ha lehet, mert neki nincs pénze. Cigire volt mindig.


Most a páromnak Bmw van. Nem lettem tőle boldogabb, mert most le vagyunk korlátozva miatta. Na meg amit kocsi vétel előtt nekem mondott, örökké az jut eszembe ha ránézek az autóra. Megelőzött a listán az a vasdarab. Még mindig seb a lelkemen.


Nem kizáró ok ha olyanod van.

2015. szept. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!