Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőket miért érdekli ennyire,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket miért érdekli ennyire, hogy a leendő párjuk mivel foglalkozik, mihez ért, milyen célja, karrierje van (stb. )?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy a legtöbb nő elsősorban ilyen szempontok alapján választ párt, de nem igazán értem, hogy miért. Félreértés ne essék, nekem ezzel nincs bajom(van diplomám, meg céljaim stb.), csak olyan fura, hogy társkeresésnél pl. minden csaj ilyeneket kérdezget tőlem, hogy mit tanulok, hova járok, milyen képzettségeim vannak. Mert engem pl. ha párt keresek, egyáltalán nem érdekel, hogy a lánynak milyen végzettsége van, hány nyelven beszél, vagy mit sportol, milyen hangszeren játszik stb., tökre hidegen hagynak az ilyen dolgok. Inkább olyan kritériumaim vannak, hogy a nő legyen kedves, derűs, mosolygós, humoros, egy hullámhosszon legyünk, lehessen vele jókat beszélgetni, és erősen vonzódjunk egymáshoz, legyenek közös témáink, hobbijaink.

2015. szept. 25. 16:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%
Ez engem is idegesít...meg hogy nem mehetek ki az utcára se úgy, hogy valaki ne érdeklődjön azután, hogy hogyan tovább, mennyit keresek stb....Ilyen anyagias világban élünk sajnos.
2015. szept. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%

Nem vagyunk egyformák. Én biztos nem akarnék kapcsolatot olyan emberrel, akit nem érdeklik, mik a számomra fontos dolgok, miket szeretek, mik a céljaim. Tehát, hogy mit tanultam, mit dolgozok, szeretem-e, mik a további céljaim, az álmaim, az elképzeléseim, mi a hobbim, mit szeretek csinálni.


Tehát hogy konkrétan ne érdekeljék az életcéljaim, csak legyek vele kedves, mosolygós cukicica, jó beszélgetőtárs.

2015. szept. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Én ffi vagyok de mindig megkérdezem. Egyszerűen érdekel. Nehogy már baj legyen egy ismerkedésnél hogy érdeklődöm.
2015. szept. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%
Nem arról van szóü, hogy ne is érdekelje, hanem, hogy ne az legyen az elsőszámú szempont a választásnál. Érdekeljék az álmaim, és támogassa is őket, de ne azt nézze elsősorban, hogy mennyit keresek.
2015. szept. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
40%

"Mert engem pl. ha párt keresek, egyáltalán nem érdekel, hogy a lánynak milyen végzettsége van, hány nyelven beszél, vagy mit sportol, milyen hangszeren játszik stb., tökre hidegen hagynak az ilyen dolgok"

Érdekelne hogy mikről beszélgettek :D:D

2015. szept. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

"Mert engem pl. ha párt keresek, egyáltalán nem érdekel, hogy a lánynak milyen végzettsége van, hány nyelven beszél, vagy mit sportol, milyen hangszeren játszik stb., tökre hidegen hagynak az ilyen dolgok"


Basszus, ezt ne értsétek már félre! Itt a "nem érdekel"-t csak arra értettem, hogy nem ez alapján választok párt.

2015. szept. 25. 17:09
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Ők is csak érdeklődnek mint mi. Ilyen az ismerkedés.
2015. szept. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%
A munkakerülő megsértődik a mivel foglalkozol kérdésen. A dagi a sportolsz kérdésen. Az öreg a hány éves vagy kérdésen a csúnya a menjünk át skypera ötleten... Nehéz.
2015. szept. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
20%
Valahol el kell kezdeni az ismerkedést, ezek a semleges témák. Nem lehet azzal kezdeni, hogy vajon a te anyád felbontotta a leveleidet vagy belenézett anno a facebook fiókodba? (Ez csak egy hülye példa, de érted..)
2015. szept. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
52%
Talán mert elárul valamit a személyiségéről...
2015. szept. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!