Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert csak a penzehes konnyuve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csak a penzehes konnyuveru nok talalnak meg? Hol lehet normalis, szep lanyokat talalni akik nem annyira visszahuzodok es normalisak egyben?

Figyelt kérdés
Mar kezd unalmas lenni,hogy ezen tipusu nok talalnak meg,jo persze elvezi az ember egy ideig.... Magas,jokepu,igenyes,divatos/elegans normal testalkatu ferfi vagyok es akarhova elmegyek mondjuk szorakozni csak az ilyenek talalnak meg illetve interneten stb. Velem lehet a baj? Szemelyisegem miatt vagy szerenyebben kene viselkednem? Mondjom mar valami "normalis" lany/no valamit,hogx mi lehet a baj.. 20/F
2015. szept. 26. 21:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Amig azt hiszed, hogy az pénzéhség ha elfogad töled egy fagyigombocot addig semmi esélyed erre!!!!!!
2015. szept. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mibol gondolod, hogy penzehes es konnyuveru?
2015. szept. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Hat te nagyon nem vagy kepbe, egyaltalan nem arrol van szo,mert szerintem mondjuk ha elmegyunk valahova akkor evidens ,hogy en fizetek. A penzehesseg alatt azt ertem ,hogy ja es amugy milyen kocsid van, de szep az orad stb.
2015. szept. 26. 21:43
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha tényleg olyan vagy, amilyennek írod (magas,jokepu,igenyes,divatos/elegans normal testalkatu ferfi), akkor valószínűleg egy szerényebb lánynak az jön le elsőre, hogy semmi esély nálad, nem vagytok egy "kategóris", így nem is keresnek téged az ilyen lányok.
2015. szept. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdés felett kötelezően meg kellene jeleníteni a felhasználó nevét, hogy tudni lehessen a hasonló típusú kérdéseket véletlenül nem ugyanaz írja-e ki...
2015. szept. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Utolso. Nem, en meg nem irtam ki egy kerdest sem,melle nyultal.
2015. szept. 26. 21:50
 7/21 anonim ***** válasza:
Milyen kocsid van, szep az orad... Akkor nem kell viselni es akkor nem ezek talalnak meg, egyebkent en is jo anyagi helyzetu vagyok es ezert sem szeretnek rosszabb helyzetu sraccal lenni, kinos lenne neha a ki fizet szitu
2015. szept. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Csináld azt,mint Mátyás király :D Menj el "álruhában" ismerkedni. Ettől még jóképű maradsz ugye,csak nem látszanak a márkás cuccaid :D Amelyik csajnak igy is kellesz,az nem csak a pénzedre hajt! 18l
2015. szept. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ne szorakozzatok mar :D ! Most akkor azt mondjatok,hogy ne szepen,igenyesen oltozkodjek? Mert ugy nem ereznem jol magam, ez az egyik maniam ,hogy mindig "csinos" legyek !
2015. szept. 26. 22:45
 10/21 anonim ***** válasza:
Jajj nem szószerint érettem, nem arra gondoltam hogy legyél csöves cuccokban :P Pl.ne legyen rajtad a márkás óra,ne drága helyre vidd őket elsőre,ilyenek vagy mittudomén
2015. szept. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!