Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megismertem chaten egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem chaten egy lányt, mocskosul belészerettem, azonban az első randink után tiltott mindenhonnen, és már a szülei feljelentéssel fenyegetnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval megisertem a lányt, kb 1 hónap beszélgetés után találkoztunk. Jót beszélgettünk, nagy nehezen engedte, hogy megfogjam a kezét. Elköszöntünk, és mire hazaértem láttam, hogy le vagy tiltva nála facen és skypen is.


Hívogattam egész este telefonon, meg egész másnap. Ez az a lány akit kerestem, és képes vagyok harcolni érte! Ma azonban ingerültem hívott az apja, hogy ha mégegyszer hívom a lányát, feljelent.


Nem mondta meg a lány, mi a baja. Addig nem nyugszom! Szerelmes vagyok mint az állat, egész nap Ő jár a fejemben! Órákat átbeszélgettünk skypen előtte.


27/F



2015. szept. 28. 15:19
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
27%
FELEJTSD EL!!! NE ALÁZD MEG MAGAD!!!! Felesleges, ez a csaj hülye:D
2015. szept. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
71%
Nem kellesz neki. Nem tudom hova akarsz még ennél egyértelműbb választ. Ezen kérdésed után, azt sem ajánlom, hogy próbálkozz meg másnál, mert szerintem egy igazi atom nagy gyökér vagy. Ha én lennék az apja a csajnak velem biztosan nem telefonon beszéltél volna.
2015. szept. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
89%

Az elhivatottságodat a csaj és a szülei kőkemény nyomulásnak gondolják és jobbnak látják, ha nem közösködnek egy olyan emberrel, aki úgy rá van kattanva a lányra, mint Göring a morfinra. Felteszem fiatalabb nálad a csaj, gondolom az a kép alakult ki bennük, hogy egy majd' 30 éves kiéhezett fószer csorgatja a nyálát a szegény lyánykára és olyannyira bele van őrülve, hogy képes zaklatni is őt.

Egyszerű az egész, csak az ő szemszögükből kell megvizsgálni a helyzetet. Ja és igen, jobban teszed ha lepattansz róla, mert már jó eséllyel elkönyveltek téged valami szatírnak.

2015. szept. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
89%

Hát... az, hogy letilt szó nélkül, elég gerinctelen jellemre vall.

Viszont bennem felvetődik egy kérdés. "Jót beszélgettünk." -Oké, hogy te így gondolod, na de ő? Ezek szerint nem.

Én nem ismerlek, de nem voltál bunkó, nyomulós? Írtad, hogy nagy nehezen engedte, hogy megfogd a kezét? Azt erőltetted? Úgy tűnik.

Egyébként én felhívnám a helyedben az apját és megmondanám neki, hogy nem akarsz a lányától semmit, csak egy választ, hogy miért lépett le, mert tartozik neked annyival, hogy korrekten közli.

2015. szept. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
nem fiatalabb, 28.
2015. szept. 28. 15:38
 6/43 A kérdező kommentje:

Bocs, kicsit túlhevülten írtam a kérdést.

Mikor beszélgettünk, Ő hülyített meg mindig mondta, hogy most ruha nélkül van, meg ilyenek.

2015. szept. 28. 15:39
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Na jó de tali után tiltott. Hagyd békén nehogy valami bajod legyen belőle.
2015. szept. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
41%
Nos igen, ha valaki 28 évesen a szüleihez fut, vagy éppenséggel a szülei ugatnak bele a magánéletébe, akkor tekintsd magad mázlistának, hogy nem jött össze a dolog, mert egy ilyen emberrel nem egy népünnepély az élet.
2015. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%
Hát, igen rosszul olvasol a sork között. Veszett ügy. Verd ki a fejedből. Ebben a játszmában nincs több dobásod.
2015. szept. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
96%

Neten jót beszélgettetek, igen, az lehet, de lehet, hogy élőben meg nem voltál számára ugyanannyira szimpatikus, valami nagyon taszítót tettél, mondtál, ami neki már sok volt.

"nagy nehezen engedte, hogy megfogjam a kezét" - Ha valaki velem próbálná ezt erőltetni úgy, hogy én nem akarom, vagy még nem érzem úgy, hogy szeretném, egyből otthagynám a randin. Első randin én senkinek nem engedtem meg, hogy hozzám érjen, csak olyannak engedném, akit már régebbről ismerek, tehát számomra nem idegen. De egy számomra idegennel még nincs meg az a bizalom, akkor sem, ha neten tudunk beszélgetni.


Nem fog összejönni, hűtsd le magad, keress mást, ebből az esetből meg tanulj.

2015. szept. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!