Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi kell egy felsőkategóriás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell egy felsőkategóriás, azaz különlegesen szép lány felszedéséhez?

Figyelt kérdés
A metrón nagyon sok ilyen csajt látni, de egyszerűen fogalmam nincs, hogy lehetne a közelükbe férkőzni... Tényleg mindenképp felsőfokú végzettségem kellene, hogy legyen ahhoz, hogy bármi esélyem legyen náluk?

2015. szept. 28. 21:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%
Szlikonszájú barbie babákra gondolsz, vagy természetes szépségekre? Bár gyanítom, az előbbi, ha a végzettséget taglalod.
2015. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Felsokategorias kulso (szep arc, jo test), markas oltozkodes, diploma, nepszeruseg.
2015. szept. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%
Igen, ez egy jó kérdés. A plázacicáknak hidd el, nem kell sok "formális végzettség".
2015. szept. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Vállalható külső, (élet)stílus, magabiztosság és sok tapasztalat az ismerkedés terén
2015. szept. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%

44 vagyok,182cm,112kg.

Van egy edzőtermem, félévente pultoslányokat válogatok, csak a legszebbeket veszem fel.

Mellette étkezési tanácsadó is vagyok, rengeteg női ügyfelem van.

Kertvárosban élek, van egy terepjáróm, és egy felsőkategóriás német autóm.

Mindig van alkalmi és allandó partnerem is.

2015. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
pénz és kicsivel még több pénz! EZEKet a nőket drága dolog fent tartani
2015. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
A tobbsegenek sztem egy kis kamu englishsel beadhatod h a princetonon tanitasz. :) amugy nekem fura, de ott kezdodik a felsokategoria, akivel jol el lehet beszelgetni, meg poenkodni egyszerre.
2015. szept. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Hol alfaságból nincs hiány, a punci ott hegyekben áll.
2015. szept. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
tökéletes külső, jó humor, magas intelligencia és sok-sok pénz. Sajnálom, de ez az igazság.
2015. szept. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
Előttem mindent leírtak. Tökéletes külső (legfőkképp ez a borostát és a teljesen aránytalanra gyúrt testet takarja), nárcisztikus jellem, elsöprő magabiztosság (amíg jól titkolod, hogy a magabiztosság mögött jóformán nincs semmi, addig nem is kell ott lennie semminek), meg ha már ott vagy, akkor mégis csak az audiba vagy a bmw-be kelljen berakni a formás kis popójukat...de ez mindegyik csajra áll, gyakorlatilag ezekből minél kevesebbnek felelsz meg, annál kisebbek az esélyeid.
2015. szept. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!