Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20+fiúk! Van olyan, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20+fiúk! Van olyan, hogy csak azért szemezel valakivel, mert imponál neked, hogy láthatólag bejössz neki? De neked valójában nem tetszik.

Figyelt kérdés
Vagy ha olyan nèz, aki nem jön be, de gyakran összefuttok, és mindig figyelget mit teszel?
2015. szept. 28. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem játszok ilyet. Ha hosszasan nézegetem, akkor esélyes, hogy bejön. Ha kifejezetten nem jön be, rá se nézek.

Ha valaki figyelget, akinek nem tetszek és idegesít, rákérdezek. Vagy csak úgy teszek, mint ha nem látnám.


24/F

2015. szept. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem jellemző, de a múltkor volt ilyen. Beszélgettem és pont úgy álltam, hogy láttam ahogy a háttérből néz egy lány. Mivel jócskán benne volt a perifériámban így gyakran odanéztem, attól függetlenül, hogy nem jött be.
2015. szept. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!