Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hol szoktatok ismerkedni általában?

Figyelt kérdés
2015. szept. 30. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem, az eltelt idő is bizonyítja sehol... csak válogatnak.
2015. szept. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amikor még ismerkedem, neten ismerkedtem. Az első pár évben chaten, onnan volt 2 kapcsolatom, aztán némi szünet után társkeresőn. Nekem az utóbbi vált be. 6 hónapot voltam fent,volt pár rövidebb kapcsolatkezdemény, de nem váltak be. Aztán az ottlétem 6. hónapjában megismerjem életem szerelmét akivel már majdnem 4 éve házasok vagyunk. A férjem akkor 2 hete volt fent amikor megismerkedtünk.


Párszor utcán is leszólítottak, de úgy valamiért a 35-40 éves korosztály környékezett meg. (Nem jönnek be az idősebb pasik, szóval úgy nem alakult ki kapcsolat)


Neten többnyire fiatalabb pasikat ismertem meg. Ez az ismerkedési mód jobb, megfelelőbb, és kényelmesebb volt számomra.

2015. szept. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jav : megismertem
2015. szept. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2. válaszoló, melyik társkeresőn volt szerencséd megismerni a párod ?
2015. szept. 30. 19:32
 5/5 anonim ***** válasza:
randihely.hu
2015. okt. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!