Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ha tetszik egy lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha tetszik egy lány, miért nen írtok rá? 21n

Figyelt kérdés
Mert csak tetszik, de nem akartok semmit tőle? Van olyan nálatok, hogy tetszik a lány, de se beszélni, se semmit nem akartok tőle, csupán tetszik az arca, a teste, valami megfog benne, de ennyi? Van ilyen?
2015. okt. 1. 19:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%

Hmm, most van egy lány, akire azért nem, mert a nevét sem tudom. Különben beszélnék vele, de kiszámíthatatlan, mikor futok vele össze újra. Fura a helyzet...


Ha valakiben megfog valami, általában keresek lehetőséget (és bátorságot... :/ ) arra, hogy beszéljek vele valahogy. Ha nem, akkor meg nem fogott meg eléggé. De sokaknál egyébként csak a bátorság hiányzik.


24/F

2015. okt. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Mert 10-ből 9 lánnyal ha ráírok nem lesz semmi. Mert hiába tetszik nekem, én nem neki.


Hidd el, ha tetszetek egymásnak, akkor is inkább csak az tántorítja el, hogy korábbról rosszak a tapasztalatai.

2015. okt. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Minek azt? Ő is kereshet, ha én is tetszem neki. Ha meg nem tetszem, akkor semmi értelme ráírnom.
2015. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, de bárkire ráírok, ha bejön.


27/L/L

2015. okt. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Pedig helyes srác, sok lánynak tetszik. Az ilyen srácok bátrabbak azért, nem?
2015. okt. 1. 19:45
 6/15 anonim ***** válasza:
elvileg én is helyes vagyok. aztán mindig kiderül hogy mégse.
2015. okt. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem mernék, de nem is tudnék mit írni.
2015. okt. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
"Szia, hogy vagy?"
2015. okt. 1. 20:19
 9/15 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem hogy miért tetted fel ezt a kérdést?
2015. okt. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mert nincs kedvem lefutni a kötelező köröket. Az meg főleg untat, ha a lánynak épp játszani van kedve, aztán össze-vissza kamuzik mindenről (kelleti magát).


Egyébként ez az önzőség nagyon tud fárasztani, ez a berögzült "meghódítani a királylányt" baromság már az agyamra megy. Mintha kötelező lenne a férfinak összetaposnia a saját önérzetét újra és újra, hogy bevágódjon valakinél.


A lány miért nem ír rá arra a srácra, aki tetszik neki? Nem ér annyit? ...

2015. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!