Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek 24 évesen hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 24 évesen hogyan lehetne elkezdeni az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Nem tartok a nőktől, nem feszengek, egyszerűen nem tudnék mit mondani, ha "ismerkednem kellene".
2015. okt. 12. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
24 évesen már késő. Ezt kb 10 évvel korábban kellet volna elkezdeni, nem azért mert annyira muszáj hogy egy 14 évesnek "párkapcsolata" legyen, de az alapvető szociális interakciókat, főleg az ellenkező nemmel ekkora kell elsajátítani. Akinek ez valamilyen okból kimarad vagy csak alacsony szinten történik meg az innentől kezdve óriási hátrányban lesz, gyakorlatilag már behozhatatlan hiányosságokkal fogja leélni az életét. Sajnos ez az igazság, tapasztalatból beszélek. Hatalmas mázli kell ahhoz, hogy így is be tudjon valaki illeszkedni, vagy rohamléptekben kínkeservesen elsajátítani mindazon dolgokat, amelyek kimaradtak az életéből. A másik lehetőség, ha szerencséje lesz és hasonló emberekkel hozza össze a sors vagy csak szimplán talál magának valamilyen csoda folytán egy olyan társat, aki így is elfogadja.
2015. okt. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ekkor*
2015. okt. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első válaszolót el kezdtem olvasni már meg akartam cáfolni építő jelleggel de csak hazudni tudnék.

Sajnos igazat kell adjak neki. :(

Én is ebbe a problémába csöppentem bele és nem tudok kitőrni semmilyen eszközzel. Csak én 26 vagyok.

2015. okt. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem késő! Nem gyakori, de annyira nem is ritka. Nekem is 23 évesen volt először barátnőm.


Első körben ne kifejezetten az ismerkedést célozd be. Az internet korában élünk. Szélesítsd a látóköröd, tájékozódj, hogy sok témához hozzá tudj szólni - csupán alapszinten, a felszínes társalgások szintjén. Lépj ki az sok év óta megszokott emberek köréből, igyekezz többet érintkezni kevésbé jól ismert emberekkel, köztük nőkkel. Haveri körön keresztül, munkahelyen, társalgási klubokban, stb. Ha nem megy, meg is figyelheted mások viselkedését az interakciókban, tanulhatsz tőlük ("xy is így csinálja"-jellegű majmolós túlzásokba viszont nem jó esni, kevesen tudják tartósan megjátszani magukat). Gyakorolj.

2015. okt. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: értem amit írsz és valóban megoldás lehet, de azért az hogy elhagyjuk a régi ismerősi körünket, legalábbis eltávolodjunk tőlük nem hiszem olyan könnyen menne. Persze meg lehet - sőt kéne is- ismerkedni új emberekkel, de szerintem sikerült a legelső hozzászólásommal jól leírnom, hogy mi az akadálya ennek. Persze nyilván vannak kivételek, de nekem valahogy nem sikerült ebből kitörnöm. pedig 14-15 éves korom óta eljárok haverokkal, rengeteg új embert ismertem meg, és közülük nagyon sokkal jó viszonyba kerültem. Persze természetes úton is elkezd megváltozni az ember ismertségi köre, elég ha új helyre költözik, vagy egyszerűen a régi ismerősök tünedeznek el.
2015. okt. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1. nek részben van igaza. 24 évesen már késő? miért is? lehet valakinek 34 évesen jön az igazi. Én is itt vagyok, 2 kapcsolaton túl, kicsit nehéz, de nem lehetetlen. még fiatalnak érzem magam. majd ha 40 éves lesz és senki sem lesz mellettem, akkor kell kicsit gondolkodni a dolgokon. 24 évesen még előtted a világ!!! 27/f
2015. nov. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!