Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis hogyan ismerkedjek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogyan ismerkedjek, ha a magasságom miatt minden nő kapásból elutasít?

Figyelt kérdés
22 éves férfi vagyok, akinek a testmagassága 159 cm. Nagyon sokat próbálkoztam a nőknél, de eddig mindenki visszautasított. Igazából még megismerkedésre se adtak lehetőséget, mert szerintük túl alacsony vagyok hozzájuk. Próbáltam társkereső oldalakat is, de ott a legtöbb nő már az adatlapjára oda írja, hogy az "Alacsony férfiak kíméljenek". Élőben is már csak a velem egy magas vagy nálam alacsonyabb nőknél próbálkozok, de ők is visszautasítanak. Sokszor, ilyen hülye indokkal, hogy ha magassarkút vennének fel, akkor már nagyobbak lennének nálam. Meg hogy nem tudnának férfiként tekinteni rám. Egyszerűen elment már a kedvem is az egésztől, ha meglátok egy velem egy korú nőt, már az játszódik a fejembe, hogy visszautasít. Hogyan kéne ismerkednem? Van valamilyen társkereső oldal alacsony férfiaknak?

2015. okt. 15. 10:00
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
45%
Sajnos nem tudok tanácsot adni. Csak annyit tudok mondani példaként, hogy ismerek egy srácot, aki ilyen alacsony mint te, neki volt barátnője 2 évig, méghozzá szép és jó fej csajszi volt, de ők társaságon belül ismerkedtek meg (gondolom először haverként).
2015. okt. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam, hogy először megismertetem a belsőmet a kiszemelttel, aztán talán könnyebben elfogadja a külsőmet. Ezért is regisztráltam társkeresőkre, de nem jött össze ez a terv. A legtöbb esetben, még válasz levelet se írnak. Szóval így elég nehéz folytatni a levelezést.
2015. okt. 15. 10:44
 3/36 anonim ***** válasza:
38%

Nos, ez tényleg nehéz téma, de a stílussal szerintem sokat lehet kompenzálni. ÉN sem vagyok magas, cca 172cm, de még ez is sokszor "átlag alatti" a nőknél :D


Nem tudom milyen testalkatod van, de az én ismeretségi körömben az alacsonyabb srácok inkább szélességre mentek, kicsit elkezdtek edzeni, ami megadja a testalkatodnak a megfelelő robosztus férfias külcsínyt. Tudom hogy nem szempont hogy egy gyúrós kis izé legyél, de sokat számít ha már "magasság" alapján ítélnek...


Alkalmazkodni kell az igényekhez picit :)

Sok sikert!

26F

2015. okt. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
29%

Persze, hogy nem írnak. Neten elkerül, megszűr az embert mindenkit, akit akr. A valóságban meg közös társaság vagy munka, suli által meg megismeri és...abból lehet valami.

Tényleg pici vagy, de nem értem...vannak pici lányok is, ismerek alig 150-eseket. Neked is jut majd egy szerintem, és ő húzhat magasat is melléd.

szóval szerintem csak barátkozz, ismerkedj, de a való világban.

2015. okt. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
52%

A társkereső pont nem alkalmas arra, hogy előbb megismerjenek, és hátha kialakul valami, mert ott kíméletlenül szelektál az ember. Óriási a kínálat, csak a legígéretesebb jelöltbe fektetnek energiát.

Ha arra vágysz, hogy megismerjenek, akkor inkább valamilyen élő közösségbe járj el.

2015. okt. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
29%

"Én is így gondoltam, hogy először megismertetem a belsőmet a kiszemelttel, aztán talán könnyebben elfogadja a külsőmet."


Ebben az életkorban én is ebben az illúzióban ringattam magam. Ez elvileg működhet, a gyakorlatban viszont nem mivel csípőböl el fognak utasítani, ritkán kapsz majd esélyt.


Nem tudok neked okosat mondani sajnos.

De szerintem amit megtehetsz:

1. Élőben próbálkozz

2. Fejleszd magad (fejleszd a társadalmi státuszodat, mert arra adnak a nők)

3. Az idő neked dolgozik: az életkor növekedtével a nők percepciója megváltozik.

2015. okt. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
53%

Újra és újra arra jövök rá, hogy a netes ismerkedés csak arra jó pasiknak, hogy a maradék önbizalmat is elvegye.

Inkább személyes fórumokat javaslok. Emberek közé kell járni. Új társaságokba, körökbe beépülni, haverkodni.

Lehet, hogy így se lesz barátnő, de még mindig 100-szor jobb program elmenni sörözni, filmklubbozni, előadásra, kiállításra, rapidrandira (bla-bla, ami az érdeklődésed) vadidegenekkel, mint a monitor előtt rontani a szemet, csorgatni a nyálat olyanok után akik basnak rád, mert nem ismernek.

2015. okt. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 Kései Sirató ***** válasza:
40%

Vegyél 2 számmal nagyobb cipőt és rakj bele egymásra 3 talpbetétet. Télen western csizmában járj, annak elég jó nagy sarka van.

A hajadat is úgy hord, hogy ne lapos legyen, hanem optikailag magasítson..

Hinned kell benne, hogy találsz majd olyan lányt aki pici és a magas sarkút egyáltalán nem szereti. Ne add fel a keresést, én elég sok alacsony pasit ismerek, mindegyiknek van baráztnője, vagy felesége. Sok sikert!

2015. okt. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
22%
nenenennee, ne tömd ki semmivel, úgyis otthon, cipő nélkül lebuksz. ne legyél sóbertnorbi....
2015. okt. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
53%

Tény, hogy nincs egyszerű dolgod, és ezeket a dolgokat el kell fogadni, hogy nehezített pályán indulsz. Én más miatt vagyok nehezített pályán, ami nem közvetlenül, de érinti a társkeresést is.

De azért lehetetlen dolgod nincs.

Én is csak egy ismerősömet tudom példaként említeni, aki idén nősült, hasonlóan alacsony, és sokáig keresgélt. Ő pl. eljárt salsázni, egyházi közösségekbe jár, motorozik... Hogy pontosan hol ismerte meg a most már feleségét, azt nem tudom, minden esetre nem zárkózott a négy fal közé, és nem nyavalygott a csalódásai miatt, pedig kijutott neki bőven.

2015. okt. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!