Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy csomó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csomó lány/nő a társkeresős oldalakon férjezett, meg sokszor gyerek is van?

Figyelt kérdés

Üdvözlet! Kissé nehézkes a társkeresés így 29 évesen.


Badoo-n nem akar összejönni. Két jelöltről is kiderült egy idő után, hogy férjezettek (Első beszélgetéskor nem mondták...) Egy másik a 3. randin nyögte ki, hogy gyereke van és élettársa, csak már nem működik a dolog.


chat.hu egy 25 éves jelöltről szintén kiderült, hogy férjezett és gyerek is van... (Ő sem mondta először, csak akkor bökte ki, mikor rákérdeztem mennyi szabadideje van)


Szintén ott volt egy ígéretes 28 éves siófoki (Végre a környék!) róla szintén kiderült, hogy férjezett és igazából szeretőt keres.


Lányok! Ez nem gerinctelenség egy csöppet?


29/F



2015. okt. 15. 11:10
 1/10 A kérdező kommentje:
Ez csak pár eset, sokkal több hasonló történt. Jellemzően 26-32 éves kor között keresek.
2015. okt. 15. 11:11
 2/10 Noren1989 ***** válasza:

1. Valszeg azért vannak társkeresőn, mert más esélyük nincs.

2. A nők igen gyakran már a jéghegy láttán is elhagyják a hajót, mégha nem is süllyed.

3. Ezek a lányok kapósak voltak mondjuk 5-10 éve, akkor ugye minden összejött, aminek nem kellett volna...

4. Próbálj több forrásból érdeklődni a dolgok felől, ha más a képedbe hazudnak.


Tiszteletem.

2015. okt. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
En meg ilyen szeretot keresek es csak komolyak vannak, ez vicc. :D
2015. okt. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban! Nekem meg állandóan nős pasik teszik az agyukat, akik csak egy kicsit fel akarják dobni az unalmas házaséletüket.
2015. okt. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
43%

Férfiként mondom, hogy te valamilyen álomvilágban, tündérmesében vagy hasonlóban élsz.


24/F

2015. okt. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A párom veled egy idős, az ő tapasztalatait osztom meg veled:


Ha ebben a korosztályban egy nő egyedülálló, akkor annak nagy valószínűséggel általában olyan oka van, hogy


a) most lépett ki egy hosszú kapcsolatból (esetleg elvált), amin vagy túl van, vagy nem, de ha túl is van rajta, ha mondjuk előzőleg 10 évig együtt volt valakivel, azt elég nehéz egyből überelni.

b) elvált/felbomlott a kapcsolata ÉS gyereke is van

c) ha ezek közül egyik sem, akkor vagy simán őrült (a párom előttem randizott olyan lánnyal, aki az első találkozáskor már egy szerelmes verset írt neki - ezt természetesen el is szavalta egy padon ülve -, majd rögtön vitte volna a szüleihez bemutatni), vagy valami egyéb probléma van vele.


Így hát, levezetve, azok a nők, akik relatíve normálisak, csinosak, vidámak és jó társaságok, azok nagy valószínűséggel komoly kapcsolatban élnek, mert egyrészt kapósak másoknak is, másrészt meg nincs olyan lelki bajuk, hogy most gyászolják az előző kapcsolatot meg ilyenek.


Szinte logikus, hogy ebben a korosztályban azok, akik vonzóbbak (szellemileg értve, első sorban), azok mind foglaltak.


Ennek ellenére azt nem tudom neked elmondani, hogy egy nő, aki elvileg boldog házasságban él, és netalán még gyereke is van, mi a frászért jelentkezik fel egy ilyen oldalra. Szerintem amúgy _nagyobbrészt_ inkább csak igazolni akarják maguk előtt, hogy még mindig kívánatosak, még mindig akarják őket, és ezen kívül semmi egyéb szándékuk (értsd: tényleges hűtlenség, család felbontása) nincs a kérdésben.

2015. okt. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert mazlista vagy, csak most még nem tudod értékelni...
2015. okt. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

4-es! Azért ez szomorú...


Többiek!


Azzal pl nincs bajom ha valakinek gyereke van, de azt elvárom, hogy elmondja ismerkedéskor. Ugye az őszinteség...


És az is elvárás, hogy az illető az előző kapcsolatát már zárja le... Igen, ha gyerek van akkor is! Inkább nőjjön fel csonka családban, mint egy rossz kapcsolatban!

2015. okt. 15. 12:45
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező! Abban a korosztályban, amiben te keresgélsz a, normális nők már mind elkeltek, boldog párkapcsolatban, házasságban élnek, várják az első vagy a 2. gyereküket.


Akik maradtak, azokkal valami gond van.


Hogy miért nem vallják be a gyereket? Mert akkor a randiig se jutnának el és bíznak abban, h majd ott akkora hatást gyakorolnak rád, h eltekintesz ettől a kis apróságtól.

2015. okt. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk mi lenne ha egy normális oldalon próbálkoznál? Nem vagyok szakértő de az ilyen badoo szerű oldalak nem jók semmire, a cset.hu-n meg már 15 éve is csak perverzek voltak ha jól tudom :D de mondom nem vagyok szakértő...
2015. okt. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!