Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minek a jóképü srácoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek a jóképü srácoknak átlag lány?

Figyelt kérdés

Itt mindenki a nöi ès férfi elvàrásokról panaszkodik, még az életben nem ezt làtom.

Én magam átlagosan nèzek ki (szimmmetrikus arc, homokóra alak, hosszú haj...), nincs rajtam semmi mü.

Nincsen diplomám, és nem keresek vagyonokat.

Eddig mégis diplomás, jól keresö, nàlam magasabb társadalmi pozícióban lévö, jókèpü férfiak próbáltak kapcsolatot kezdeni velem.

A legtöbbjükkel barátok voltunk, mikor megmondták, érdeklem öket, így azért a személyiségüket is ismerem. A legtöbbjük jó ember, megnyerö szemèlyisèggel.

Volt, hogy nàlam szebb, gazdagabb nöket utasítottak el, vagy ritkább esetekben hagytak ott miattam.


Mi lehet ennek az oka? Talàn mégis alacsonyan van a léc az emberek többségénél?


2015. okt. 15. 11:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Vagy csak te szenvedsz önértékelési problémákkal :)

Szerintem a személyiséged foghatta meg őket vagy van benned valami különleges akármi amit te nem is veszel észre csak a részed :) örülj neki és örülj, hogy téged értékes emberek találtak meg :)

2015. okt. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

bár nem szimmetrikus az arcom, ugyanez van....a szimmetrikus arc miért ekkora nagy szó amúgy??jó, nekem nem feltűnő, meg műttetni is fogom...de?? van szimmetrikus arcúban csúnya is, mert az arcberendezése, arányai olyanok, hogy nem szép...

az emberek többsége ésszerűbbnek látja talán az ilyet, mint a nyávogást, meg a túl sok elvárást.

2015. okt. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

biztos akkor ösztön, hogy a pasi óvni akar és adni a a nőnek. A nő meg keresi azt, akire támaszkodhat, de az egy munkanélküli nem lehet.



Persze jöhetnek később oylan pontok a kapcsolatban...de a szinte milliót kereső könyvelő ismerősöm se akar olyan férfit, aki nála kevesebbet keres...

2015. okt. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

1. Önértékelési zavaraid vannak. Így nem tudunk válaszolni, de ha képet tennél fel magadról, akkor megmondanánk hogy valójában mennyire vagy szép/átlagos/csúnya.


2. Azért mert egy jóképű sráccal egy gyönyörű lány csak elvan. Megvannak egymással, tudják hogy kb egyforma szépségűek, rendben vannak egymással.

De ha egy átlagos lánnyal van a jóképű srác, akkor az az átlagos lány odalesz érte és nagyon fogja szeretni őt, mert örül hogy egy jóképű srác szereti őt.

2015. okt. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%

Drága kérdező! Egyáltalán nem biztos, hogy egy férfinak a diploma vonzó, vagy éppenséggel a társadalmi pozíció. Én menekülök az egyetemista, vagy magas pozíciójú nők közeléből is.

Anyám diplomás, apám egyszerű munkásember. Egész életemben azt hallgattam, hogy Ő milyen felsőbbrendű. (közben még csak nem is művelt, egyszerű óvónői diploma)

Na az ilyeneket elkerülöm. Sajnos az egyetemisták, diplomások nagy része rendelkezik egy fajta felsőbbrendűségi mániával és lenézi azt, aki nem hasonló végzettségű. Az, hogy egy nő mennyit keres nekem triviális. Nem szempont. Pont, hogy az ilyen anyagias beállítottság, ami elől menekülök! Csak a személy maga érdekel, hogy milyen ember, miként lát dolgokat!


24/F

2015. okt. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%

" Talàn mégis alacsonyan van a léc az emberek többségénél?"

Nem az emberek többségénél, hanem kimondottan a férfiaknál és nem, nem jó kedvükből, hanem mert egyszerűen ez a legkézenfekvőbb módja a társkeresésnek a férfiak nagy részénél. Az egész a számokon múlik, bár ezek csak nagy vonalakban értendőek, de mégis működnek. Tegyük fel hogy van egy férfi, aki külsőleg a tízes skálás 6. Na most, ez a férfi az esetek nagyon kis százalékában kap a saját értékelésénél alacsonyabb nőt, általában a legjobb esetben is csak egy hatos csajt kaphat, de az ennél alacsonyabb a jellemző. Ugyanez fordítva működik a nőknél. Ha van egy hatos nők, akkor ő általában hatos, hetes, de talán még nyolcas férfit is kaphat. Ez az egész ott gyökeredzik, hogy az utóbbi 5-6 évben a kollektív női önérzet és ego nagyon fel lett hizlalva. Nézd csak meg pl. a "real women have curves" kampányt, na ott komplett modellügynökségeket zárattak be az egyenlőtlen bánásmódra hivatkozva, mert azok nem voltak hajlandóak "plus size" azaz dagadt nőket alkalmazni. Ez az egész oda vezetett, hogy a nők nagyon felértékelték saját magukat. Ugyanez van a férfiaknál? Az alsónemű modelleknél vannak dagadt pasik? Vagy a dezodorreklámokban? Nincsenek, az ideális férfi még mindig az izom, jóképű, ellenben a nők, kiváltképp a feminácik gőzerővel azon dolgoznak, hogy lenyomják a férfiak torkán az új nőideált, azaz az egyáltalán nem vonzó nőket, mindeközben meg arra ösztökélik a többi nőt, hogy ne változtassanak magukon, ők úgy szépek, ahogy vannak, egy igazi férfi (mangina) majd elfogadja olyannak őket, olyannak, amilyenek.


Gondolom most jön a jól megszokott, indoklás nélküli lepontozás. Semmi gond, már megszoktam, hogy idiótákkal vitatkozok, bár a vita igazából kétoldalú, itt meg csak én érvelek, de hát ez van, imádom koptatni a gombjaimat...

2015. okt. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

a saját értékelésénél jobb nőt***

Nagyon nem megy a gépelés mostanság...

2015. okt. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#7 Ezt ott toltad el, hogy pontozni kezdtél. Gyerekes vagy.
2015. okt. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki pontozza magát valamilyen szinten és a környezetét is, ki saját magához mérten, ki másokból kiindulva, bár gondolom ezt hiába magyarázom, úgyse fogod fel, vagy csak simán behazudod, hogy te nem csinálod. Akárkit is lát az ember, automatikusan viszonyítani fogja valamihez a külsejét és/vagy viselkedését, eleve így születnek meg azok a relatív fogalmak, mint jó és rossz, szép és csúnya és még sorolhatnám. Én a külsőről írtam, amiknek nem is kell szükségszerűen számoknak lenniük, de mivel ez a legelterjedtebb módja az emberek értékeléseinek, így direkt ezt hoztam fel, de látom ez se használt. Semmi gond, mint az írtam nem lepődök meg rajtatok, már hozzászoktam, hogy ha valamit meg akarok értetni az itteniekkel, akkor rövid mondatokat és sok sok egyszerű rajzocskát kell használnom, máskülönben a sok véglény fel se fogja.
2015. okt. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%

#9 Szerintem menj a francba! Utálom, mikor rám fogják, hogy hazudok, ismeretlenül is, csak magadból kiindulva!

SENKIT nem pontozok! Két féle nő van: tetszik és nem tetszik. Nagyon megvetem a tíz pontos skálát meg aki ezekkel dobálózik, mert rohadt degradáló, bárkire nézve is! Vannak tudod emberek, akik nem ilyen gusztustalan módon gondolkodnak... de gondolom ezt magyarázhatom...

2015. okt. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!