Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Több éve javítgatom magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éve javítgatom magam kívül-belül, úgy érzem abszolút előnyömre változtam, mégse kellek még így se egy férfinak sem. Így is csak az én hibám az egész?

Figyelt kérdés
Maximum szexre kellenék, viszont én komoly kapcsolatot szeretnék.
2015. okt. 15. 21:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
33%
Megbántanálak, ha azt mondanám, hogy nem tudlak sajnálni?
2015. okt. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ki kérte, hogy sajnálj?
2015. okt. 15. 21:28
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Gondoltam, ez a kérdésed magasröptű lényege.
2015. okt. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ohh de sAjnállak nőként nem megy a pár találás brüühühüühü :'(
2015. okt. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Amíg te azt hiszed magadról, hogy csak arra kellesz, vagy arra vagy jó, addig úgy is lesz, amint eldöntöd, és el is hiszed, hogy márpedig te többet érsz az ilyen alakokat észre se fogod venni.
2015. okt. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem én veszem észre az ilyen alakokat, hanem ők engem.
2015. okt. 15. 21:32
 7/15 anonim ***** válasza:

Ha szexre kellenél akkor másra is,nyilván nem ugyanannak a pasinak,de egy másiknak biztosan.Rossz helyen vagy rossz korosztályban keresgélsz.

Hány éves vagy?

2015. okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
24 leszek nemsokára.
2015. okt. 15. 21:41
 9/15 DarthQtya ***** válasza:
55%
Kérdező, én felajánlok neked egy életre szóló komoly kapcsolatot.... .. komoly kapcsolatot a sötét oldallal. Csatlakozz, állj át és érezd az erő hatalmát örökké!
2015. okt. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nagyon beteg ennek az oldalnak a közönsége... itt egy nő, aki párt keres, elmondása alapján még jól is néz ki és mennek a fikázó kommentek...


Nem hiszem, hogy a te hibád. Velem is ez a helyzet, keveseket fogok meg. Van aki neked kellene amúgy? Milyen a "típusod"?

2015. okt. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!