Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban a határozottság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a határozottság magabiztosság férfiasság fontosabb mint a jó külső?

Figyelt kérdés
Tehát lehet valaki csúnya kövér ha férfias határozott magabiztos akkor lesz előbb utóbb barátnője viszont ha egy izmos jó pasi határozatlan férfiatlan Stb akkor nem nagyon lesz egy nője sem
2015. okt. 16. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

Sokat számít, igen.

Átlagos külsőt baromira fel tud dobni a magabiztosság, határozottság.

Kifejezetten csúnyát kevsébé, de még mindig több esélye lesz, mint ha ráadásul még nyuszi is.


Az viszont nem igaz, hogy egy jóképű, jó testű férfinek nem lesz nője félénken, mert az ilyenekhez sokan odamennek próbálkozni, persze ha ő maga is kilép azért néha a lakásából.

2015. okt. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Sokkkkkal jobb egy határozott akárhogy kinéző (de nem disznóságokat összehordó) pasas mint egy nyuszi izompacsirta.

A férfiatlan.... Az nagyon kiábrándító, el si képzeltem egy testépítő palit kis nőies gesztusokkal, én hánynék.

2015. okt. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem fontosabb, mindkettő kell (csak ne túlzottan legyen a másik magabiztos).
2015. okt. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem igen. Nagyon is! Megtörtént már, hogy kinéztem magamnak egy nagyon jóképű srácot, aztán mikor beszéltünk olyan mulya volt, hogy teljesen kiábrándultam belőle és egy átlagosabb külsejű, de erős, határozott, magabiztos, vicces, talpraesett pasi lett helyette a "befutó".

Nem vagyunk egyformák, de nekem ez nagyon fontos.

2015. okt. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
Mindkettő kell a nőknek. Ha az egyik hiányzik b**aszhatod.
2015. okt. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
Nem. A kettőnek van köze egymáshoz, de fordított az összefüggés: ha egy férfi jól néz ki, akkor több sikerélményben van része, így az önbizalma is nő.
2015. okt. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt nevezitek ti mulyaságnak? Aztán szegény srácnak sose lesz sikere és örökké rabja marad eme betegségnek, pedig ki lehet belőle gyógyulni. Ő ugyanolyan vagy sokkal rendesebb, mint a "tökös férfi", csak neki idő kell ehhez.

2015. okt. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincsen semmi baj azzal ha valakinek valami betegsége van, akármilyen betegség legyen az, de egy betegségből nem egy nő kell kigyógyítson vagy egy férfi.
2015. okt. 17. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A szociális fóbiával ne dobálózzunk itt, nekem is van ilyen problémám (ettől függetlenül nem érzem magam mulyának), úgyhogy nagyon is tudom, miről van szó. Nekünk olyan társ kell, akit ez nem zavar számottevően, felesleges, hogy boldog-boldogtalan esélyt adjon nekünk, mert lehet, olyan baromira rendes emberek vagyunk amúgy.

Egy ilyen probléma igenis zavaró lehet egy kapcsolatban, teljesen érthető módon nem mindenki tud minden lelki gebaszt elviselni a másiktól.

Egy kapcsolatban két embernek együtt kell működnie, tudni kell elfogadni egymást.

Nekem mondta már pszichiáter, hogy sajnos én ilyen szorongós vagyok és ilyen is maradok. Tehát lehet ezt kezelni valamilyen szinten, de nyusziból ettől nem lesz oroszlán.

Aki olyan párt szeretne, aki az emberekkel magabiztosan bánik, az ne szociális fóbiást válasszon, aki meg szociális fóbiás, ne erőltesse, hogy a fenti típus őt válassza, mert ő amúgy végül is egy tuti rendes fazon. Ennyi.

2015. okt. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A szociális fóbia sem egysíkú, attól függ, hogy mi oldaná meg/szüntetné meg. Az enyém abban más, hogy főként a másik nem felé irányul, de mivel ebben sikertelen vagyok, így az élet minden területén jelentkezik nálam a hatása.

Viszont azt jól tudom, hogy ha egy nő engem is szeretne, úgy mint ahogy a normális emberknél van, akkor az hatalmas lökést adna az életemnek, és biztos vagyok benne hogy majd 100%-osan felszámolódna ez a betegség.

Ez nem gyógyíthatatlan, de gyógyszerek nélkül is elérhető hogy megszűnjön, de elhiszem hogy nem mindenkinél.

Pl. nálam ha nem lesz nő, akivel együtt tudok lenni, és szeret, akkor bizony örökre a betegség csapdájában ragadhatok, kivéve ha van olyan gyógyszer, ami átsegít az ismerkedési fázison, és sikerül a randi.

Nekem innen ered a fóbiám, ezért is szűnne meg, ha lenne egy barátnőm, mert akkor szeretve érzi magát egy ember, egy normális kapcsolatban.

2015. okt. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!