Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Eddig egy kapcsolatom volt!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig egy kapcsolatom volt! Neten 1,5 éve próbálkozok de hiába. Élőbe meg nem merek oda menni a nőkhöz. Nem tudom hogy mit kéne mondani nekik. Kezdek félni hogy már nem senkim! Mit kéne tennem? F

Figyelt kérdés
2015. okt. 18. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Odamesz valami randpm csajhoz, megmondod hogy hulye vagy a ruhavasarlashoz es segitsen neked pulcsit kinezni
2015. okt. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem legalabbis ez a taktikamxd
2015. okt. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha gyáva nyuszi vagy odamenni egy csajhoz, akkor úgy őszintén, mit vársz? Majd az öledbe pottyannak a lányok?

Találj ki valami frappáns de nem egy idióta szöveget és hajrá. :)


Tessék szépen venni a bátorságot és leszólítani őket!

Tettek nélkül nem fog menni semmi és soha!!!


Sok sikert! :)

2015. okt. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eddig akár hányszor oda akartam menni valakihez mindig rám tört a gyomorgörcs.Mindig csak meg héátráltam.
2015. okt. 18. 19:20
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor nem lesz. El kellene fogadni, és lenyugodni a 3,14csába. Nem fog összedőlni a világ, mert nem lesz bnőd.
2015. okt. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudod szerintem ezeknek a ,,nem merek oda menni" eseteknek a nagy része abból ered hogy túlságosan érdekeli az embereket hogy mit gondol róluk a másik. Ha oda mész és pozitívan fogad örülj neki. Legrosszabb esetben kiröhög, és akkor mi van? Ez inkább azt az embert minősíti nem téged. Egyszer mikor oda mentem így valakihez látványosan hülyének nézett, úgyhogy nem erőltettem a dolgot. Azon a ponton viszont mindig úgy érzem hogy már nem is érdekel az a személy.

Egy frappáns bevezető szöveg nem árt, de én inkább arra gyúrnék hogy utána fenn tudjam tartani a beszédet, valami ami épp közbe vág vagy adódik a szituációból. Nálam 1-2 perc szokott lenni az átfutó idő az idegességtől a teljes lenyugvásig, de persze ehhez kell a partner spontaneitása is.

2015. okt. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!