Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem elégszenek meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elégszenek meg az emberek egy emberrel?

Figyelt kérdés

Direkt nem írtam, hogy a nők vagy a férfiak..., mert bőven előfordul ez az eset mindkét nemnél.

Sajnos egyre inkább azt veszem észre, hogy nem elég nekik egy ember. Legyen az egy párkapcsolat vagy csak még egy ismerkedési fázis.

Miért jó több vasat tartani a tűzben? Azért ha az egyik esetleg kiesik a sorból, akkor még ott a másik??

Fel nem foghatom...

Nem siránkozni jöttem ide, hanem csak szeretném megérteni ezt a dolgot. Ha erre egyáltalán van jó magyarázat.



2015. okt. 19. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én úgy vagyok vele hogy 2-3 nővel mindig ismerkedek egyszerre hát ha valamelyik össze jön
2015. okt. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szálazzuk szét a dolgokat!

Ismerkedésnél nyilván azért tartanak több vasat a tűzben, mert nem ismerik a másikat, nem tudják, mire számíthatnak. Ha holnap lepattintja őket az illető, akkor kezdhetnek mindent elölről. És itt hónapokról van szó.

Párkapcsolatban nyilván valami hiány van, amit másnál próbálnak pótolni.

2015. okt. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De engem ez annyira bánt, még ismerkedésnél is.

Lehet, hogy csak azért veszem ezt annyira a szívemre, mert én sosem szoktam több vasat tartani a tűzben, még ismerkedéskor sem.

És ha két ismerkedés között eltelik pár hónap, akkor mi van? Semmi!


Ez nekem azt az érzetet adja, hogy az "nyer", aki előbb beadja a derekát...

2015. okt. 19. 12:48
 4/11 anonim ***** válasza:

Két ismerkedés között eltelik 3 hónap. Mondjuk 12 random idegennel meg kell ismerkedni, hogy egyre azt mondjam, ő az, ő kell nekem. Akkor ez így három év, és még alá is becsültem a számokat.

Egy ismerkedés még nem egy elkötelezett kapcsolat, semmivel nem tartozol a másiknak, és semmit nem is követelhetsz tőle.

2015. okt. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Jó, persze! Van benne igazság...

De miért kell letagadni, hogy az adott illető ismerkedéskor több lánnyal/fiúval is tartja még a kapcsolatot?? Akkor legyünk korrktek, és mondjuk meg a másiknak, hogy nem csak te vagy, hanem még más/mások is. Nem?

2015. okt. 19. 12:59
 6/11 Noren1989 ***** válasza:

De, én meg is szoktam mondani ilyenkor a frankót mindnek. Viszont! Amint komolyabbra fordul, meg is mondom z összes többi csajnak, h bocsi, foglaltnak tekintem magam innentől, azt kész.

26/F

2015. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6! Ezzel nincs is semmi baj, teljesen korrekt.

A hazugság részével van csak a bajom. Nem kell elhitetni a másikkal, hogy csak ő van, rá koncentrálsz, mert akkor az az illető jobban beleéli magát a dolgokba. Legalábbis szerintem...

2015. okt. 19. 13:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Ismerkedésnél nem igazán értem, hogy miért zavar téged, ha nem csak veled beszél. De mondjuk ha már kapcsolatban vagy valakivel és a hátad mögött próbál meg másokat felszedni akkor az már tényleg érthető, hogy zavaró.
2015. okt. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem ez párkapcsolatban fordult elő! De a napokban egyre több olyan sztorit hallottam ismerősöktől, hogy ismerkedtek egy nővel/férfival totálisan elhitették velük, hogy minden szuper, nem is ismerkedik mással, mert olyan jól érzi magát, hogy nincs másra szüksége, aztán meg utólag derült, ki hogy egyszerre akár 5 embert is fűzött. Tehát nekem csak ezzel a részével van bajom. Természetes, hogy az ismerkedés nem egy komoly dolog még, de ebben a szakaszban sem kellene már össze-vissza hazudgálni. Szerintem...
2015. okt. 19. 13:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor van csak baj, ha valaki az ismerkedést nem annak fogja fel, mint ami. Ha az egyik fél már 5 levél után végleges kapcsolatnak gondolja, menyasszonyi fátylak és mirtuszkoszorúk lebegnek lelki szemei előtt, a másik meg nem tekinti többnek, mint ismerkedésnek, nézzük meg, hogy kellünk-e egymásnak, jó ha igen, de abból sincs baj, ha nem. Aztán nem érti, hogy miért nevezik őt hazugnak, meg mit kérnek tőle számon, hiszen ő nem ígért semmit.
2015. okt. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!