Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes lányokat miért zavar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes lányokat miért zavar, ha egy fiú kicsit elkényeztetett, a szülei nyakán él, nem dolgozik, amíg egyetemre jár?

Figyelt kérdés

Szerencsésnek mondhatom magam, mert a családunknak jó anyagi helyzete van, sokat örököltünk, illetve szüleim jól keresnek. Én viszont még sosem dolgoztam, mindig megvolt mindenem, a szüleim eltartanak, azt is finanszírozzák ha étterembe, vagy utazni megyek stb., kissé talán el lettem kényeztetve. Több lány akivel kavartam, beszólt hogy én hogy képzelem, hogy huszonévesen még nem dolgoztam semmit ők meg már 18 éves koruk óta húzzák az igát.

Nem értem, mi bajuk van. Most amíg egyetemre járok minek dolgozzak, ha úgyis megvan mindenem? Ha végeztem és majd a szakmámban elhelyezkedem, akkor majd én is fogok dolgozni. Vagy most mit várnak tőlem, hogy menjek el pár ezer forintért a mekibe , vagy a tudom is én hova robotolni, csak azért mert ők szívnak, szívjak én is, vagy mi van?!



2015. okt. 20. 09:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
A baj nem veled van, jó egy kicsit veled is. Inkább a világgal jórészt.
2015. okt. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Már tettél fel ilyen kérdést szerintem, nekem aztán továbbra sem baj, szerintem sem kötelező dolog a munka, ha valaki nem szorul rá. Amíg valaki tanul addig meg pláne nem kell dolgoznia, ha segítik otthonról.
2015. okt. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

Engem soha nem zavart, hogy amíg valaki tanul, meg még utána is, amíg megteremt magának egy kis alapot, a szüleinél lakik.

Az elkényeztetettség viszont nagyon. Nem tehetek róla, számomra idegesítő tulajdonság, talán mert eléggé távol áll tőlem.

2015. okt. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

A te dolgod, hogy éled az életed, én a saját tapasztalataim miatt nem tartom jónak ezt a hozzáállást.

Én 22 éves korom óta dolgozom "hivatalosan" (most 30 éves vagyok - még egy kis ideig), mellette lediplomáztam, elvégeztem egy OKJ képzést, és jártam egy másikra is, amit nem fejeztem be vizsgával, a suli marhasága miatt, de nem volt haszontalan.

Én azt tapasztaltam, hogy nem mindenkinek egyszerű az álláskeresés, főleg eleinte, mikor még pályakezdő vagy, nem biztos, hogy azonnal sikerül olyan munkát találnod, amiben tudod kamatoztatni a tanultakat, viszont a korral egyre jobban díjaszták a munkáltatók az én hozzáállásomat, a szerzett munkatapasztalataimat, és hogy képeztem magam folyamatosan munka mellett is.

Engem a szüleim nem támogattak abban, hogy dolgozzak suli mellett, úgy voltak vele, hogy ők eltartanak, én csak tanuljak, aztán teltek az évek és rájöttek, hogy mégiscsak nekem volt igazam. Én most lakást veszek, ha hallgattam volna a szüleimre, akkor most ezt nem tudnám megtenni.

2015. okt. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
55%

Megvan mindened mégis szart sem érsz a lányok szemében. Akkor tényleg meg van mindened? Intelligenciát sem osztanak az egyetemen. Bár még azt sem hallottad szerintem hogy a munka nemesít. Kretén vagy. De te nem tehetsz róla. Csak a szüleid.

Az meg hogy felvágsz itt a nagy örökségedre meg hogy lóf.-t sem csinálsz, míg más robotol és így is létminimum alatt él az ország harmada(nem én), az is téged minősít!

2015. okt. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%

Én sem szorultam rá a munkára, mert anyukám eltartott, amíg tanultam, de én ennek ellenére is kerestem gyakornoki állásokat. Semmi igahúzó állás, csak tapasztalatnak, főleg nyáron. Én ettől jobban becsülöm azokat, akik hozzám hasonlóan éltek, és gondoltak egy kicsit a jövőjükre, nem azt várták, hogy a szüleik betegyék a seggét egy céghez. Nem a te hibád, de az elkényeztetett gyerekeknek annyira irreális elvárásaik vannak a munka világáról, hogy számomra idetlennek tűnnek néha.


Nem kell, hogy robotoljon valaki az egyetem mellett, de ha legalább nyáron dolgozik kicsit, az szerintem nem árthat.


24L

2015. okt. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
36%

Ezeke a lányok csak irigyek :D

Ha neked így jó, jól érzed magad ne zavarjon az hogy egyes lányok mit gondolnak erről. Úgy alakítod,csinálod az életed ahogy szeretnéd. Szerintem ez még jó is , mert több időd van foglalkozni azzal amit szeretsz,akár barátnővel vagy hobbyval,tanulással :) Nem tudom miért baj ez én is lány vagyok ,de különösebben engem nem szokott zavarni. A fiatal évek meg csak úgy repülnek és azért nem mindegy hogy-hogy repkednek, a lényeg hogy élvezd ki a többi nem számít :)

2015. okt. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Elnézést az elgépelésért, véletlenül két billentyűt nyomtam le egyszerre.
2015. okt. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
63%

Azért zavarják mert túl jó életed van míg nekik nem. ŐSzintén én sose jönnék ki veled jól mert nekem folyamatosan nélkülöznöm kelkett 16éves korom óta dolgozom suli mellett. Elkezdtem egy főiskolát de a rossz anyagi helyzetünk miatt otthagytam és jelenleg dolgozom. Reménykedem hogg egyszer levelezős sulit elvégezhetek. Szóval érettségből kijárt, meg nem vagyok buta se, szetetek tanulni, csak az élet úgy hozta hogy nem tanulhatok tovább nappalin...

Amúgy örülj neki valóban, hogy jó dolgod van. De az olyan lányok mint ők vagy én sose fogjuk ezt nyugodtt szívvel viselni, mert bármit akartunk nekünk dolgozni kellett érte.

Mondjuk tisztelem benned, hogy értékeled azt amit a szüleid tettek érte és rendesen tovább tanulsz, hogy majd dolgozhass. Ez lenne a normális minden családban :)

2015. okt. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én tanulás+munka mellett is maximálisan kiélveztem a húszas éveimet, úgy, hogy nem csak nyáron dolgoztam. A munkának nem kell feltétlenül nyűgnek lennie.
2015. okt. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!