Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A női kezdeményezés. Ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A női kezdeményezés. Ki kezdeményezett már nőként és kinél kezdeményezett már nő? Tapasztalatok? 22l

Figyelt kérdés

Egy ideje megtetszett egy srác. Pontosítva: Feltűnt, hogy nézeget, köszönget; illedelmes, rendes srácnak könyveltem el; aztán borítékoltam, hogy helyes is, de igazából ennyi... Viszont kb. egy hónapja nagyon kíváncsivá tett. Nagyon szimpatikusnak tűnik és bennem van állandóan az, hogy: "De jó lenne beszélni vele!" "Bárcsak összebarátkoznánk!" "Vajon mit szólna, ha ráírnék?"


Szóval mostanság ezen kattogok. Ha összetalálkozunk, hosszasan néz és jól rámköszön, mintha jóban lennénk. Már csak egy kis párbeszéd hiányzik a 'Szia' után, ami sajnos ugye elmarad mindig...


Nem tudom, hogy mi ez, de érzem, hogy nem lesz jó vége ennek a nagy 'barátkozhatnékomnak'. Hogy miért? Mert valószínű, ha ez kölcsönös lenne, már kezdeményezett volna, nem csak nézne meg köszöngetne és kész. Erre nem lehet, nincs is mit alapoznom.


Lányok, nők. Ki kezdeményezett már fiúnál, férfinál?


Fiúk, férfiak. Nálatok kezdeményezett már lány, nő? Mi lett belőle?


2015. okt. 21. 15:47
1 2
 1/13 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Kezdeményezett már nő.Volt rá példa.

Később kapcsolat lett belőle.

2015. okt. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
En mar kezdemenyeztem. Volt hogy szemelyesen is. Es volt hogy rairtam viberen mert megszereztem a szamat. Innentol minden jon magatol :)
2015. okt. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Én már kezdeményeztem nőként férfinál, lett belőle kapcsolat is. Nekem ez nem probléma.
2015. okt. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Én is kezdeményeztem. Azóta is együtt vagyunk.
2015. okt. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Én is kezdeményeztem már férfinál. Volt, hogy élőben, volt, hogy írásban, de a kapcsolataim kb fele az az én kezdeményezésemre jött létre. A vőlegényem is én szedtem fel :D Nem törvényszerű, hogy ha akar valamit a pasi, akkor mindenképp kezdene nálad, sok minden kérdés lehet benne azon kívül is, hogy vajon kölcsönös-e az érdeklődés (párkapcsolati státusz, példának okáért).
2015. okt. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Írhatnátok kezdeményező szöveget is. Eddig jutottam el: "Szia...öööö..." :D
2015. okt. 21. 16:21
 7/13 anonim ***** válasza:
Kezdeményezett már nő az utolsó valami(wannabe párkapcsolat) is így kezdődött, de volt már olyan aki konkrét szexajánlattal rukkolt elő a neten, lehet ma már nem utasítanám vissza.
2015. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Rendben, de hogyan indítsak?


"Szia. Szoktalak látni. Járunk?" (vicc)


Nem mindegy hogyan indítok. Nem akarok szimpi csajból zakkant csajjá változni a szemében.

2015. okt. 21. 17:06
 9/13 anonim ***** válasza:
Beszélj neki akármiről, vagy kérdezz ÉRTELMESET, de ilyet ne csinálj. Képzeld el, ha hozzád odamenne egy viszonylag ismeretlen fiú és ugyanezt mondaná. Persze nyilván nem ugyanúgy reagál bizonyos szövegekre egy férfi, mint egy nő, de attól még ez oda-vissza hülyén hangzik.
2015. okt. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Persze, én is csak viccként írtam. Sosem mondanék ilyesmit.
2015. okt. 21. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!