Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Internetes csaló? Majdnem két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes csaló? Majdnem két éve tartjuk a kapcsolatot, nemzetközi társkereső oldalon ismerkedtünk meg. Most mondta hogy le van égve, nincs pénze vizumra, repjegyre. De már mindketten szeretnénk találkozni (először).

Figyelt kérdés
Elég drága a vízum, ezért elgondolkodtam azon, nem csak pénzt akar e kicsalni...sőt amibe a legfájdalmasabb belegondolni, hogy lehet mindvégig erre várt ilyen hosszú ideje. Csak gyorsan utánanéztem "csaló pénz szerelem internet" dolognak, és egyből megtudtam hogy külön műfaja ez a scam-eknek, internetes csalásoknak. Tényleg szerelmes vagyok már a legeleje óta. Rajta is ezt érzem, bár lehet jó színész. Alapból (nagyon) paranoiás vagyok így nem tudom mit is gondoljak ebben a helyzetben.

2015. okt. 22. 00:59
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

En erre csak annyit mondhatok, hogy a parom 18 evesen 3000kmert utazott 4 honap ismeretseg utan csak azert,hogy megismerjen. Lakast kellett berelniuk mikor jott ( elkiserte az apja nehogy elraboljam :D) de a nagy reszet o fizette. Szoval aki talalkozni akar a masikkal az nem sajnalja ra a penzt de ez rad is igaz. Miert nem gyujtottetek kozosen akar,hogy valaki elutazzon a masikhoz? Volt ra 2 evetek!

Nezess utanna a fiunak ha ennyire nem bizol benne valami ismerosoddel. De ha nem csalo eleg szarul indul a kapcsolat ha meg nem is Talalkoztal vele de mar nem bizol benne.

Utazzatok mindketten fel utig.

18/L

2015. okt. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Tudom hogy furán hangzik de mi már az együttélést tervezzük, és bármilyen vízumra jelentkezne, csak hogy velem legyen, és én is ezt tenném fordítva. Munka vízum a legesélyesebb, mert jó végzettsége van, most fejezte be. (Angliában élek fél éve, de amikor még Magyarországon voltam is hozzám akart költözni, szóval szerintem nem Anglia csábító neki) Eddig nem tudtam gyűjteni pénzt mert nem volt munkám, és szegények voltunk eléggé. Neki meg a tandíjra kellett pénz.
2015. okt. 22. 01:19
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ennyire akarsz találkozni és van pénzed a vízumra, utazz hozzá Te!

Legrosszabb esetben nem lesz ott Ő, viszont Te beruháztál (kvázi fölöslegesen) egy drága utazásra.

2015. okt. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Egyébként 2 éve folyamatosan le van égve?... Az miylen leégés?
2015. okt. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:

Honnan ír és mit végzett?

Telefonon beszéltetek már?

2015. okt. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendes választ, nem erre számítottam itt. Igaz van félretett pénzem de annyi nem hogy odautazzak, 700 font, aztán nagy valószínűséggel adjak neki angliai vízumra, 500 font, sponzort keresni a munkához és 6-700 font-ot repjegyre. Ja és a lényeget nem mondtam hogy már kért tőlem kisebb pénzt, azért mert az édesanyja kórházba került...küldtem is.
2015. okt. 22. 01:35
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég, nehogy küldj pénzt bármire is, az életben nem fogod látni. Más kárából tanulj, ne a sajátodból, rengeteg scammer van, totálisan behülyítenek mindenkit.
2015. okt. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus.. hát akkor add oda mindened. Legyen már eszed!
2015. okt. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz lenne tényleg elhinni hogy csaló.:(((( Jól játssza hogy érdeklem és szerelmes... facebookon is ismerősöm, nem kamu az oldala. Telefonon beszéltünk számtalanszor. Érzem a hangján hogy szeret. Biztosítási szakértő a végzettsége.
2015. okt. 22. 01:45
 10/38 anonim ***** válasza:
Lehúzássss
2015. okt. 22. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!