Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért van, ha optimista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, ha optimista vagyok, aktív, céltudatos, kezdeményező, és mégis ugyanott tartok, mint a nőgyűlölők?

Figyelt kérdés

Egyszerűen hihetetlen. Megmagyarázná valaki, hogy mit hol ronthatok el? Teljesen energikus, pozitív, dinamikus, lendületes ember vagyok, a környezetem is így ismer, nagyon jól tudok kommunikálni mások szerint, és a kezdeményezés sem áll távol tőlem lányoknál. Ki merem fejezni, ha bejön nekem egy nő. Persze először inkább neten, mert a körülményeim nem biztosítanak jelenleg lehetőséget a személyes kezdeményezésre. Erre az eredmény leginkább ugyanaz, mint azon embereké, akik iszonyatosan nőgyűlölők, pl az itteniek is, akik hangoztatják, hogy rühellnek minden nőt. Tehát nettó nulla. Megérteném, hogy a nőgyűlöletüknek hangot adó embereket kerülik a nők, de engem miért, amikor nem utálom őket, nem hordom le őket a sárgaföldig?!

Szóval mi a különbség? Hol az igazság? Az lehet a gond, hogy nem vagyok gazdag, a szüleimmel élek egy nagy házban, és még kocsim sincs huszonévesen? Ugyanakkor már volt pár nálam néhány évvel idősebb barátnőm, nem olyan sok.


2015. okt. 25. 01:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
23%
A csóróság elég taszító tud lenni.
2015. okt. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Erre így nehéz mit mondani, ha társkeresőzöl, akkor gondolom nem rakod ki a netto fizetésed, így nem hiszem, hogy ezzel lenne a gond. Igazából lehet tényleg annyi a baj, hogy interneten ismerkedsz, mert írásban csak nem jön át annyira az ember személyisége, én legalábbis beszéltem már sok pozitív, energikus emberrel, de nem hiszem, hogy írásban átjött volna ez.

Sőt, volt egy nagyon karizmatikus barátom, tipikusan olyan jó arc ember, akinek a szaván 5en csüngnek állandóan, mert olyan vicces, de írásban egyszerűen halálra idegesített.

2015. okt. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
légy nyugodtan nőgyűlölő, ha elég jól nézel ki.. úgyse fognak kerülni! ami jár az jár, most mit mondjon az ember fia ha alig tud 1-2 nőre ráhúzni, hogy normális, jaj ti angyalok... hát meg a lófszt
2015. okt. 25. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést akár én is kiírhattam volna, mert én is ilyen vagyok, de kerülnek a nők. Még sosem volt még randim sem 29 évesen, mert eddig egy lánynak sem jöttem be. De nem adom fel, és kezdeményezgetek továbbra is. :)
2015. okt. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
A netes ismerkedés szerintem nem jó, és nőként mondom ezt. Élőben kell. Ha nincs személyes találkozás, a kutyát nem fogod érdekelni. Ami pozitív tulajdonságot leírsz magadról azok pl írásban annyira nem jönnek át. Élőben mutasd meg milyen van, ne a gép mögül rinyálj.
2015. okt. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%
Igen, az a gond, hogy nincs saját lakásod meg kocsid, ezenkívül gondolom nem is nézel ki túl jól.
2015. okt. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Valószínűleg ronda vagy és szegény.
2015. okt. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mert nem csak azon múlik,de ezt elmondtam már sokszor...

Régen én is pozitívan álltam hozzá,én is nagyon pozitív voltam ezzel kapcsolatban,az ismerőseim is mondták hogy jajj majd úgyis sikerülni fog stb...

Aztán mikor eltelt sok év,ott létrejött egy törés bennem,ami megváltoztatott mindent bennem.Mivel tényleg szinte mindent megtettem érte,hogy sikerüljön már valami,és közben meg semmi nem jött össze,de tényleg semmi...

És ott akkor láttam be,hogy a sok évnyi "munka"/"befektetés" amit beletettem az egészbe,nemhogy nem térült meg még a közelben sem,hanem még lejjebb húzott a süllyesztőben...

Mert engem nem csak visszautasítottak,hanem kinevettek megaláztak többször is sajnos a nők...

Na szóval a kérdésre is válaszolva,

a szerencse faktor,ami nem egy befolyásolható tényező valójában,a legnagyobb befolyásolója ennek a dolognak.

Mert mi van,ha nem sodor olyat a közeledbe az élet,akivel jól kijönnétek,megértenétek egymást,hasonló értékrendetek lenne,meg hát tetszetek is egymásnak,az is fontos ugye...

Szóval ha nem sodor oda az élet olyan személyt,akivel ezt létrehozhatnád,akkor ha a fejed tetejére állsz sem fog összejönni,és pont ez volt/van velem is sajnos... :/

24/F

2015. okt. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Szereted a csinos, karcsú, házias, mosolygós, melegszívű, hűséges lányokat? Ha nem, akkor ne csodálkozz.

Én ugyanis ilyen vagyok, mégsem vagyok/voltam elég jó/rossz senkinek.

2015. okt. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
31%
Nőgyűlölők előrébb vannak nálad. Ők valamit a szívük legmélyéből gyűlölnek.
2015. okt. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!