Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol érdemes Székesfehérváron ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 25 éves fiatal vagyok, és pályakezdő friss diplomásként nemrég költöztem a városba. Minden szép és jó lenne, de a munkatársaimon kívül nem nagyon ismerek senkit a városban, és barátnőm sincs, szeretnék barátokat és elsősorban társat találni magamnak, de fogalmam sincs, hogy hol lenne érdemes ismerkedni.

A diszkók sajnos kizárva, mert csak a retrót szeretem a tucc-tucc nagyon nem jön be, de szeretek kirándulni, sportolni, művelődni és főleg olyan helyek érdekelnének, ahol rendes, konzervatív világszemléletű, aranyos, kedves lányokkal lehet ismerkedni (aki benyögi a templomot annak megy a piros :-D).



2015. okt. 26. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Na ugyanez a gondom nekem is, székesfehérvári vagyok én is. 32f.
2015. okt. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nevezetességeket, szép helyet, kirándulóhelyet tudnék neked mondani, de olyat, ahol ismerkedni lehet... Lehetetlen.

:D

2015. okt. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Te is fehérvári vagy Őzike?
2015. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Annyit mondok, hogy a sok év után elhagytam a bázist.

Tehát most már nem, de a szívem mélyén az maradok. :P

2015. okt. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Van egy csomó tanfolyam, sportegyesület, egyre több kulturális rendezvény, kávézók, koncertek, az utcán is mindig sokan vannak, találd fel magad :D
2015. okt. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De Pest is közel van, ott meg aztán főleg vannak lehetőségek.
2015. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Őzike! Én pedig Borsod megyéből költöztem ide:) Te elhagytad, én idejöttem :) Na, majd egyszer hétvégén, ha lesz időm jobban szétnézek.
2015. okt. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Nevezetességeket, szép helyet, kirándulóhelyet tudnék neked mondani"


Azokat is szívesen veszem. :-)


"Van egy csomó tanfolyam, sportegyesület, egyre több kulturális rendezvény, kávézók, koncertek, az utcán is mindig sokan vannak, találd fel magad :D"


Erre egyedül viszont, ment a piros, az arrogáns stílus miatt. Nem kellene hülyének nézni a másikat! Konkrét példákat kértem, mert ezt kb. minden magyar városra el lehet mondani.

2015. okt. 26. 21:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Mivel fogalmunk sincs, pontosan mi érdekel, mik a konkrét hobbijaid (a sport és a művelődés nem túl konkrét), ezért konkrétumokat nehéz írni. De ha az életben is ilyen sértődékeny vagy egy ártalmatlan "beszólás" miatt, akkor mindenhol nehéz dolgod lesz.
2015. okt. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Feltettem egy kérdést, segítő szándékú választ vártam, nem pedig egy arrogáns bunkó okoskodását és trollkodását.
2015. okt. 26. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!