Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Apám nagy csajozós volt, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apám nagy csajozós volt, a mai napig odavannak érte a nök. Hogyhogy nem ragadt át rám ebböl semmi?

Figyelt kérdés

Pedig anyám is gyönyörü nö (mások szerint is). Apám a mai napig szédíti a nöket (elváltak 15 éve) még az egyetemista csajok is odavannak érte. Levesz a lábáról mindenkit. Azt mondják róla hogy sármos csibész, tudja mi kell a nőknek és nagyon karizmatikus mégha meg sem szólal. Onnan meg biztos az útja.


Engem meg elkerülnek a csajok, semmi nem sikerül. Apám sok tanácsot adott az évek alatt, de egyik sem válik be. Múltkor is elvitt, hogy majd segít a csajozásban, aminek az lett a vége hogy a korombeli 25 éves csaj teljesen ráállt, pedig én beszélgettem vele, ő meg sem szólalt.


Mindig nagy tisztelet övezi a nők köreiben, bármit elér náluk a sármjával és egy-két bókkal (nem nyálas, inkább dicsérően odaszúrós)

Azt mondja mindenki hogy mennyire hasonlítok rá, több 10/10-es barátnője is mondta hogy olyan jó pasi vagyok mint az apám. Szóval a külsőmmel nem lehet baj.

Rossz a dumám, stb. az előfordulhat. De mégis neki meg sem kell szólalnia, én meg mondhatok bármit akkor sem jön össze.

Anyám szerint régen is harcoltak érte a nők, nem is sikerült neki megtartani.


Mi lehet ennek az oka? Honnan jön ez a karizma/sárm? Hogyan tudnék én is ilyen lenni. Ha Oscar-díjas módon utánzom minden mozdulatát, szövegét, akkor se vagyok olyan hatással mint ő.


2015. okt. 27. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk ne vele menj csajozni. :D
2015. okt. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Jobban szeretjük az olyan pasikat akiért lehet harcolni, a nyomulós soha nem jött be. De tényleg külön menj csajozni és ne apáddal
2015. okt. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1. A szüleid elváltak.

2. Ha apáddal mész csajozni, az ő árnyékában leszel, nem tudsz érvényesülni.

2015. okt. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szoktam vele menni, 18 éves korom óta ez a harmadik alkalom. Ezt is ő kezdeményezte mert nem érti mi a bajom. Szerinte naponta más nővel kéne hogy legyek az alapján amit ő lát (nem erre vágyom! Persze nem is feleségre, de egy-két kaland meg komolyabb barátnők inkább) azért mondta hogy eljön velem.
2015. okt. 27. 14:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne menj vele, mert az csak tovább rombolja az önbizalmadat. Sőt, teljesen próbáld magad függetleníteni a módszereitől, hogy ne azoknak a sikereihez mérd magadat. Az a titka a dolognak, hogy az első sikerélmény magabiztosságot ad, a magabiztosságot pedig kiszagolják és szeretik a nők. Tehát öngerjesztő a folyamat. A kudarc viszont elbizonytalanít, és olyankor rád sem néznek a nők. (Sok kérdést olvashatsz a gyakorin is, amik alátámasztják, amit mondok) Ezért eleinte mindig legyél türelmes, a visszautasítás ne törjön le, hanem kezeld járulékos veszteségként, és akkor előbb-utóbb összejön valami. Utána meg már minden megy magától.
2015. okt. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Komoly a forma a faterod.

Tanulj tőle,kérd meg tréningezzen,ingyen trénered van.

Én elbeszélgetnék vele simán,egy interjú keretében.

2015. okt. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rád ilyen hatással volt a szüleid válása, esetleg apád ennyire dominánsan fölötted áll, hogy te nem tudsz kiteljesedni.

Anyámat nyomta el annyira az anyja, hogy anyám egész életére negatívan hatott, és csak nemrég kezdett anyámból előtörni a sok sérelem.

2015. okt. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A fiúk felé kellene nyitnod.
2015. okt. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem a nagybratyóm ilyen: nem "szép" pasi, öreg is már és pénze sincs vastagon: de olyan nőkkel kavar, hogy naponta dobom a hátasokat.

Mondjuk egy igen szórakoztató, nagyon tájékozott, nagyon finom humorú ember... De hát én csak folyton ámulok.

És piszokul irigy is vagyok.

2016. jan. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!