Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen külsővel hogyan találhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen külsővel hogyan találhatok átlagos külsejű? Van esélyem?

Figyelt kérdés

164 cm vagyok és 54 kg. Arcom nagyon vékony csontos. Sajnos eléggé kopaszodok és fejem tetején, így kb.


[link]


Nincsenek nagy elvárásim csak egy átlagos nőt szeretnék. 28 éves vagyok


2015. okt. 28. 20:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
* külsejű lányt (bocsi lemaradt)
2015. okt. 28. 20:55
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért nem találhatnál?
2015. okt. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pénzzel.
2015. okt. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja várj, te jobbat akarsz magadnál találni, de a lány fogadjon el és téged akarjon... ez nekem kicsit jogtalan elvárásnak tűnik.
2015. okt. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sportolj és legyél okos, legyen humorod mint Kovács András Péternek, ő is szerintem 170cm alatt van mégis vagy önbizalma, felesége, családja és még könyve is.
2015. okt. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"Ja várj, te jobbat akarsz magadnál találni, de a lány fogadjon el és téged akarjon... ez nekem kicsit jogtalan elvárásnak tűnik."


Ezt miből gondolod?? Ugyanilyen lány legyen mint én vagyok, szó sincs itt semmilyen nagyobb elvárásról!

2015. okt. 28. 22:38
 7/11 anonim ***** válasza:
6.:akkor nézd el neki, hogy csáléfogú, kancsal, vagy butuska.
2015. okt. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6. Nem vagyok kancsa csálé fogú és butuska.
2015. okt. 28. 23:27
 9/11 anonim ***** válasza:
De kopasz igen. Te se várj jobbat. És ne kezdj sírni azon hogy nem tehetsz róla, mert a csálé fogú, butuska lányok sem tehetnek róla.
2015. okt. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
A lakótársam leírás alapján olyan külső adottságokkal rendelkezik mint te, és mindig van barátnője. (Sajnos ezt nagyon nyomon tudom követni, de ez az én problémám. :D) Szóval van, de egy kapcsolathoz valamit tudni kell nyújtani, ha az nem is a külső.
2015. okt. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!