Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nekem mindig is a negyvenes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem mindig is a negyvenes nők (milf) tetszettek, akkor most, hogy magam is negyvenes vagyok, miért nem kapom meg őket?

Figyelt kérdés

44 vagyok. Régebben, 20-10 éve aránylag könnyen ment az ismerkedés a negyvenes nőkkel, manapság viszont az első randiig is alig jutok el, tovább pedig végképp nem. :-(

Nem vagyok ronda, bár van pár kiló felesleg rajtam... de hülyeség, hiszen mindig is ilyen alkat voltam, ez nem gátolt semmiben. Ismerőseim szerint nemigazán öregszem... Fiatalon is férfias jelenség voltam, nem sokat változtam.


Korombeli barátaim is panaszkodnak.

A mai negyvenes nőknek, kire van igényük? :-o

Fiatal pasikra? Mindegyiknek?



2015. okt. 31. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:

nem értek a negyvenesekhez

esetleg állj át a huszasokra, ugy látom köztük sokan lógnak negyvenes faszikal

2015. okt. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az említett MILF kategória azok a nőies nők, akiket minden igazi férfi szeretne magának tudni.

Nagy a verseny! Egy harmincas, netán húszas jobban esélyekkel indul, mint egy negyvenes férfi. (kivétel, ha gazdag vagy főnöke a nőnek)


Szerintem is, próbálkozz a húszas, harmincas nőknél, ők a korod bélieket szeretik!


28 L ;-)

2015. okt. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!