Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják Jáksora hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják Jáksora hogy csúnya pasi, amikor szerintem tök átlagos? Szerintetek csúnya?

Figyelt kérdés
Sokan mondják rá hogy csúnya pasi de én csinosabb nőként mondom hogy nem. Szerintem nagyon sok pasira rámondják hogy csúnya amikor nem is az.
2015. nov. 4. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem is csúnya. Egyébként pont ezért mondják, hogy a szépség relatív. Ami az egyiknek tetszik a másiknak nem biztos. Vannak a szépek, akiket sokan találnak szépnek, és vannak a csúnyák, akik sokak szerint csúnyák és vannak az átlagosak, akik egyesek szerint szépek, mások szerint csúnyák vagy simán semleges.


Lehet te is csak azért számítasz csinosabb nőnek, mert 10 megkérdezettből 6-7 azt mondja csinos vagy, de a maradék 3-4 ember szerint nem.

2015. nov. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bűnronda :(
2015. nov. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te nem nő vagy, hanem az a srác aki mindig itt nyomu, hogy ő mennyire hasonlít a Jáksóra.


Jáksó amúgy ronda, ráadásul generálja a ronságát. Mindig ezzel poénkodik, magát oltja - emiatt szimpatikus ugyan, de ronda. Legviccesebb mikor "csajozik", de Jáksó nem más mint egy kiöregedő nerd/geek fazon akinek a Yu-Gi-Oh bajnokságon kellene bírának lenni vagy ilyenek.

2015. nov. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert ronda..pláne mióta el van hízva. Nem sok emberre mondom, hogy csúnya, de ő számomra tényleg az.
2015. nov. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4


Jáksó és Zámbó Árpi a két non plus ultra a ronda magyar férfiak világában. Szerintem mindkettő szűz, de Jáksó biztosan az. (Bár neki asszem heréje sics? anno ezzel poénkodott a Danubiuszon)

2015. nov. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Borzasztó csúnya.

Ettől még "megcsinálta magát" és a szerencséjét, de szebb nem lett.

2015. nov. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!