Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogyan tesztek különbséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan tesztek különbséget az okos, önálló nő, és a karrierista nő között?

Figyelt kérdés

Mitől karrierista valaki?


Mitől okos, de önálló?


Miért félnek kapcsolatra lépni egymással az átlagos férfiak és az ilyen nők?


Örülnék a véleményeknek, értelmes vita is mehet, de kéretik a másiknak is a magatoknak kívánt alapvető udvariasságot.



2015. nov. 6. 07:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Az ilyen kérdést du.ird ki és akkor örülhetsz ha egymásnak esnek!Gratulálok
2015. nov. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz válaszolni a kérdésre, ilyen idiótaságokat ne irogassál.
2015. nov. 6. 07:39
 3/11 Költőnő? ***** válasza:
100%

volt is a napokban egy olyan kérdés, hogy túlzott elvárás-e egy egy ffitól a határozottság és magabiztosság.

Érdekes volt megfigyelni a válaszokat, mert a rinyakórus jött az alfahímezéssel, holott ez a két tulajdonság még messze nem az alfahímség. Na ezek a skscok biztos h nem tudnak mit kezdeni a kérdésben szereplő önálló nővel.

Mert egy okos, önálló nő jó eséllyel határozott, magabiztos, talpraesett és ezekből a fiúkból épp ez hiányzik.

S ma ezért sajnos épp ezért úgy látszik - h egy alapvető férfi vonás, mint magabiztosság, határozottság - túl magas elvárás sztük, akkor innen sztem itt sokan másképp értelmezik az átlagosat.

Aki ténylegesen férfi és rendelkezik a fent említett tulajdonságokkal, az nem retten el egy magabiztos nőtől.

2015. nov. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves 2. válaszoló.


Látom, ahogy itt írta valaki, hogy "fellázad a gyékás lúzerklub"...de nem akarok előítéletes lenni.


Szerinted hol a határ a karrierista és az okos határozott között?

2015. nov. 6. 07:44
 5/11 A kérdező kommentje:
2. = 3. vagyis a Költőnő? nevű válaszos.
2015. nov. 6. 07:45
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vannak elképzeléseim a jelzők közti különbségről, de nem biztos, hogy az ténylegesen azt is jelenti.


Szerintem a karrierista és okos, de önálló ember (legyen férfi vagy nő) között az a különbség, hogy előbbit ténylegesen leginkább csak a munkája és az előmenetele érdekli, nem zavarja ha túlórázni, hétvégézni kell, sőt, szinte örül is neki, mert előlépési lehetőségeet lát benne, míg gy okos, de önálló ember életét más is kitölti, nem csak a munkája. Ő talán nyitott lehet baráti összejövetelekre, családalapításra, néha kirándulásokra, ilyesmikre is.


Karrierista nővel szerintem azért félnek átlagos férfiak összejönni, mert ahogy a munkában, úgy a magánéletben is feltételezem maximalisták, és a férfi mindig kevésnek, nem elég jónak érezheti magát mellette, kivéve, ha tényleg felülmúlja a várakozásokat, de ahhoz neki magának is minimum ugyanannyira maximalistának kell lennie, mint a nőnek.


Okos de önálló nőktől viszont nem az átlagos férfiak félnek (szerintem), hanem a kihasználásra, kontrollálásra, birtoklásra vágyók, tudod, az a kategória, aki meg akarja mondani a másiknak, hogy mikor hova mehet, kivel barátkozhat (és kivel nem), extrém esetekben még a munkától is eltiltaná, satöbbi. Egy okos és önálló nővel ezt nem lehet megtenni, ő az első ilyen jelre dobbantana, és ezért az ilyen beállítottságú férfiak kerülik őket, inkább próbálják behálózni a buta, gyámoltalan lánykákat, akik még örülnek is ezeknek a korlátoknak.

Na meg persze igazat adok Költőnőnek, a felnőtten is kisfiúcska félénk, önbizalomhiányos, önértékelési zavaros gyerekeknek egy okos és önálló nő a rémálmuk, mert az jellemzően tudja, mit akar, vannak elvárásai, amikért az életben is tenne, és ezt is várná el tőle, mint potenciális férfi partnertől, amit ők egyszerűen képtelenek lennének megadni neki- és szerintem innen a félelem.

2015. nov. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Költőnő? ***** válasza:
100%
az okos, önálló nőnek fontos a magánélet és a munka egyaránt. Keresi köztük az egyensúlyt. A karrierista nő sztem több mindent képes alárendelni a karrierjének.
2015. nov. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is így látom, a karrieristának a karrier építése a No1 az életében. Egy okos önállónőnek nem. Általában az utóbbi családközpontúbb, de nem azt jelenti, hogy nem ambiciózus.
2015. nov. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8 as jól írja, ha valaki okos akkor azért a karrierjére is odafigyel, de nem helyezi például a család érdekei elébe.
2015. nov. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A karrierista átlép erkölcsön, normákon, mindegy neki, hogy milyen áron, hogyan kap meg egy munkát, elvállalja, ha azzal előbbre juthat. Egy okos, önálló nőnek azért van becsülete is, és a becsülete dönti el, hogy egy munkát elvállal-e, vagy sem.
2015. nov. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!