Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton csak olyan nőket találok, akik nem képesek kommunikálni. Másoknak ez nem zavaró?

Figyelt kérdés

Mindenre egy-két szó a válasz, és csak akkor beszél ha kérdezem, mintha nem lennének önálló gondolatai. Nekem ez nagyon kevés, ha pedig szóvá teszem, megkérdezem miért ilyen, akkor felháborodik, hogy nekem ez így miért nem jó... Vajon miért -.- Se írásban, se telefonon, se élőben nem viselem el ha valaki rám utalja magát, tőlem várja hogy majd szórakoztatom. Ehhez két ember kell.

Ha chatről van szó, akkor átlagosan kb 10x annyit írok, mint a lány , akivel "beszélgetek". Mi lenne ezekkel, ha tükröt mutatnék!? Közölnék,hogy unalmas vagyok, és nem lehet velem beszélni..haha

Szóval, olyan nőt keresek, akinek be nem áll a szája, és a semmiről is órákig tud beszélni. Miért nincs ilyen? :)



2015. nov. 6. 10:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
En ilyen vagyok es hidd el, nem jo tulajdonsag.
2015. nov. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Számomra a legjobb tulajdonság, amit egy nőben felfedezhetek!
2015. nov. 6. 10:17
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Összehozzalak anyukámmal? Mi már unjuk a sok beszédet...
2015. nov. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Csak akkor beszéljen sokat, amikor kell. Egyébként meg 21 éves vagyok. Az anyukád "kicsit" öreg lenne hozzám.
2015. nov. 6. 10:24
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az akinek be nem all a szaja, az nem csak akkor beszel amikor kell.. Epp ezert mondjak hogy be nem all a szaja.
2015. nov. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

No, akkor pontosíts, mit is kívánsz, mert az akkor nem jó, hogy "be nem áll a szája". :-)

Nyugi, úgysem tudnálak összehozni vele, meg amúgy sem örülnél egy beteg embernek, de neki tényleg szó szerint be nem áll a szája. :-(


Egyébként az nem lehet, hogy akikkel eddig összeakadtál, velük nincs közös témátok, és így elhal a beszélgetés?

Ha valakivel egy hullámhosszon vagytok, akkor pont leállni nehéz. :-)

2015. nov. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
19%
Ilyen szempontból a nők egy elég nagy része meglehetősen végletes. Az egyik oldalon ott vannak az állandóan pofázó, minden triviális dologról órákat beszélő nők, a másikon meg az általad említett, kommunikálhatatlan szobanövények, akiknek a verbális készségei egy fikusz szintjén állnak. Mindkettő nagyon zavaró. Ha nem gond nem állok neki kifejteni, hogy ez miért van, mert a fejemet rá, hogy azonnal nőgyűlölőnek neveznének és/vagy egyáltalán meg se értenék.
2015. nov. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
18%

Ismerős.

A férfiaknak kell életbentartani a beszélgetés/neki kell meghódítani a nőt,a nő meg csak büszkén szelektál.

2015. nov. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én az a fajta vagyok, akinek állandóan be nem áll a szája és a semmiről is képes vagyok órákig elbeszélgetni.


De ezt nem tudom megtenni akármikor és akárkivel, ha nem érdekelsz és olyan témákat dobsz fel, ami különösebben nem foglalkoztat, akkor én is max pár szóban, ridegen beszélek veled. Oké, ha egyértelműen közeledsz, akkor ilyen esetben direkt közlöm is, hogy nem tudom viszonozni az érdeklődésed, de ha nincs egyértelmű utalás arra, hogy te többet szeretnél, akkor nem tudlak tisztán visszautasítani, és marad ez a fajta viselkedésmód, hogy igyekszem nem túlságosan bunkón viselkedni, de valahol éreztetni, hogy nem szívesen szorosítanék az ismerettségünkön.


Szóval, vagy ez, vagy különösen nagy érzéked van a csendes, szófukar lányokhoz :D

2015. nov. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%

Rám még senkinek nem volt panasza. :-)

De ha kimerült vagyok, nem vagyok túl használható, akkor vagy végletesen csendes vagy végletesen beszédes vagyok, de normál állapotomban nincs ilyen gondom.

2015. nov. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!