Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő jó pasit akar,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő jó pasit akar, akkor felszínesnek tartják, viszont ha egy pasi jó nőt, azt természetesnek?

Figyelt kérdés
Mert hogy a férfiak vizuális típusok, meg a többi hülye duma. Hol igazságos ez szerintetek?

2015. nov. 8. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
A férfi jobban nézi a külsőt. De azt se feledjük a nők meg odavannak az egzisztenciáért.
2015. nov. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát engem pl nem érdekel az egzisztencia, viszont a külső igenis fontos nekem, hogy őszinte legyek.
2015. nov. 8. 18:26
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Mindenkit felszínesnek tartanak, pláne itt, aki azt merészeli mondani, hogy neki jó pasi / jó nő kell.
2015. nov. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Mindenki vizuális típus, egyértelmű, hogy mindenki a helyesebb pasit akarja. Azok akik itt azt írkálják neked, hogy felszínes vagy, azok a sértett hímek akiket visszautasítottak a nők és nincs csajuk, valószínűleg az előnytelen külsejük miatt. De kit érdekel? Ezeknek adsz a véleményükre?
2015. nov. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Megint általánosítás szag van a levegőben...
2015. nov. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%

Ezzel a húú de nagy akarással csupán az a probléma, hogy egyesek olyat akarnak, amit ők nem tudnak nyújtani. Nem azt mondom, hogy mindenki csakis kizárólag hozzá hasonlóakkal jöhet össze, pl. vasutas a vasutassal, ügyvéd az ügyvéddel stb, csak azt, hogy azért illene tudni, hogy ki és melyik súlycsoportban van és lehetőleg onnan kéne válogatni, mert így két olyan ember kerülhet össze, akiknek az igényeit a másik ki tudja elégíteni és vica versa. A bukta ott van, hogy egyesek túlértékelik magukat és úgy gondolják nekik jár az, aminek ők a felét se tudják nyújtani. Értem ezalatt, hogy a totálisan műveletlen proli habzó szájjal követeli, hogy a nála ezerszer értelmesebb ember legyen vele és vérig van sérve, ha szóvá merik tenni neki, hogy érdemes lenne a saját kategóriájában szemezgetni, vagy fejleszteni magát, hogy felnőjön azokhoz, akikre vágyik. És itt jön az a rész, amiért le leszek pontozva, bár őszintén szólva nem érdekel: a fenti attitűd jellemzően, de távolról sem kizárólag, a nőkre igaz, általában ők azok, akik nincsenek tisztában a saját helyi értékeikkel és olyan elvárásokat támasztanak, amiknek ők nem tudnak megfelelni. Őszintén, melyik a jellemzőbb? Amikor egy nő várja el, hogy a jövendőbelije már egy stabil egzisztenciális háttérrel rendelkezzen, miközben ő finoman szólva szerény szinten áll ebből a szempontból nézve, vagy ha egy férfi vár el ilyeneket?


Itt az igazságod, jutalmul beérem egy piros kézzel. Látod, én nem várok el olyanokat, amiket tudom, hogy nem kaphatok meg.....

2015. nov. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Az emberek szeretik a szépet, és a jót. "Így van az ember genetikailag kódolva."


Én a helyedben nem venném alapul ezt az oldalt, mert ide sokan csak fröcsögni, ítélkezni, károgni, irigykedni, beszólogatni járnak. Ja meg okoskodni nulla vagy ahhoz közeli tapasztalatokkal.


Én nem vagyok jóképű, izmos, népszerű, szociális pasi, de én is szeretem a szép lányokat. Ettől nem érzem magamat felszínesnek, és nem is fogok miatta szégyenkezni, viszont tudom, hogy engem az ilyen lányok nem fognak észre venni sem.

27/F

2015. nov. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, örülök, hogy jópáran egyetértenek velem. :)

A 6-os válaszolóval is száz százalékosan egyetértek. Mindenkinek a saját kategóriájában kellene keresgélnie. Én például sportolok, teszek a külsőmért, érdekel a divat, és ugyanezt elvárom a páromtól is. Mint ahogy említettem, az anyagiak nem különösebben érdekelnek, én átlagos életszínvonalon élek, nem is várok el többet egy férfitól sem.

2015. nov. 8. 18:44
 9/13 anonim ***** válasza:

apróságnak tűnhet talán, de nagyon nem mindegy, hogy CSAK a külső érdekel, vagy a külső IS érdekel..

az hogy jó pasi az elégséges vagy szükséges feltétel?

akit a külső is érdekel, az normális dolog, ha valakit csak a külső érdekli, az viszont tényleg felszínes akár nő akár férfi

2015. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Természetesen a külső nem elég önmagában, nem tudnék egy jóképű, de amúgy buta vagy bunkó emberrel együtt lenni. Mint ahogy mondják, a külső megfog, belső megtart.
2015. nov. 8. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!