Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha azzal a szöveggel utasítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azzal a szöveggel utasítanak vissza a nők, hogy "bottal se nyúlnék hozzád! ", akkor valójában ennyire ronda lennék?

Figyelt kérdés
Eddig csak visszautasítást kaptam nőktől. Hol és hogyan ismerkedjek szerintetek? 22F

2015. nov. 9. 15:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
50%
Ezt így látatlanban elég nehéz megállapítani. Másrészt lehet rossz lányoknál próbálkozol. Milyen lányok jönnek be? Lehet plázaribizliknél próbálkoztál ezelőtt, nem tudhatjuk. :) Kevés a konkrétum, hogy erre válaszolni tudjak.
2015. nov. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
31%
Azt még kifelejtettem, hogy ha kifejted az eddigi dolgaid, akkor könnyebb lesz másoknak is esetleg segíteni. Ha szégyenled a dolgot, akkor írj privátot, lehet el tudom neked magyarázni. :)
2015. nov. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
50%
A mai nők, ennyire bunkóan utasítják vissza az érdeklödőket! Szóval ez nem jelent semmit.
2015. nov. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem a nőknek csak egy része ennyire tapló, akik nulla emoátiával rendelkeznek. Az pedig, hogy kiknél próbálkozol, rajtad múlik... Próbáld megismerni valamennyire a nőket, először csak barátkozz, ismerkedj, ne nyomulj.
2015. nov. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
18%
A szoveged rossz. A szepseg relativ. Nem az a lenyeg. Kelts vidam hangulatot. N
2015. nov. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
52%

Azért elég nagy taplóság ilyet mondani, hacsak mondjuk épp nem a seggét fogdostad...

Szóval persze nehéz a teljes kép nélkül értékelni a dolgokat

2015. nov. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
64%
Nekem inkább az jutott eszembe, hogy kritikán aluli nőknél próbálkozol vszeg, ha ennyire bunkók veled.
2015. nov. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Normális nőknek tűnnek kívülről. Tehát nem ilyen plázacicás kinézetűek. Nem fogdostam őket, hozzájuk se értem. Csak odamentem hozzájuk és beszélgetni, ismerkedni akartam velük.
2015. nov. 9. 16:24
 9/31 anonim ***** válasza:
59%
Kétlem, hogy veled van a gond. Egyszerűen parasztok. És pont.
2015. nov. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
36%
ez a nők hibája
2015. nov. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!