Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fénykép cserénél miért párolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fénykép cserénél miért párolognak el az itteni lányok, amikor álitólag ők nem a külsőre mennek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 16. 11:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Mert csúnya vagy és mert a külső is számít a vonzalomnál. Sőt, először az legyen rendben, aztán jöhet a belső.
2015. nov. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem pont hogy akkor kapnak rá jobban a beszélgetésre :D
2015. nov. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez süket duma, hogy nem a külsőre mennek.


Kicsit Kenobi mesterre emlékeztetnek aki beadta Luke-nak hogy apját megölte Vader aztán mikor kiderült az igazság lökött egy ilyan dumát, hogy "igazat mondtam... bizonyos szempontból"... Na ezek a csajok. Nem a külsőre mennek, mert az alap elvárás, szóval az legyen csak ALAPBÓL és ők ezen felül mennek rá dolgokra. Szóval tényleg igazat mondtak... "bizonyos szemszögből..."

2015. nov. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
89%
Megfordítom a kérdést: Elküldöm a képemet. Aztán mikor megmondom az itteni pasiknak, hogy balesetem volt, ezért nem tudok velük "elmenni" és őket "meglátogatni otthon" miért tűnnek el, mikor állítólag "jó fiúk" a válaszaik alapján és senki nem akar velük szóba sem állni?
2015. nov. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4-es vagyok még... Azt azért megállapítják mennyire vonzó vagyok és csak utána ajánlják fel az opciót...
2015. nov. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
7%

#4


Mert tudják, hogy ez kifogásod és süket duma a többi.

2015. nov. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Másodfokú égési sérüléssel a lábamon fekszem itthon, jobban örülnék, ha tudnék pénzt keresni és eljárni, mint mások nyakán lógni! Örülnék, ha nem lenne igaz, de megégtem rendesen. Ha ezek tényleg "jó fiúk", akkor nem mondanák kezdetben, hogy nagyon messze lakom BP.-től ahol én lakom, másfél óra, jönnek ők. Jah... h abból nem lenne keksz? Hát vlszeg nem... Ennyit az álszenteskedő "jófiúkról"...
2015. nov. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%

#7


Hát nem azért nem mennek, hanem mert tudják hogy mi lenne a vége. Elkezdenél velük jópofizni és amikor újra felkelsz dobod is őket, mert akkor már elérhető Mr.Gyurma és Mr.Stex

2015. nov. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
15%
a nők 200% ban a külső a fontos!!!!!!!! hiába hazudoznak itt hogy jaj nem számít a külső én a kedves romantikus férfiakat szeretem...... hazug kutya mind!!!!!!!
2015. nov. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#4 és #7, én nem párolognék el ennyitől. A kérdésre meg az a válasz, hogy nem a külsőre mennek (és tán még komolyan is gondolják), csak a külső is döntő tényező. Ez van.
2015. nov. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!