Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a baj velem? Reményte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj velem? Reménytelen vagyok? Min változtassak? 17/L

Figyelt kérdés

Lassan 18 éves leszek és még nem volt komoly kapcsolatom. Tulajdonképpen kapcsolatom sem. Persze voltak fiúk akikkel úgy nézett ki lesz valami, de csak szórakoztak velem. Akikkel nem ez volt a helyzet, ugyan volt 1-1 randim, ahol a fiúnak tetszettem és ezt a tudtomra is adta (bár vagy nem volt két normális mondata a srácnak, csak sablonok vagy nagyon eltért az érdeklődésünk...) szóval ezekből sem lett semmi. Volt pár pasi aki csak "azt" akarta, őket hamar lepattintottam.

Mások szerint nem vagyok csúnya, bókokat sokszor kapok. De ezeknek sokszor nem tudok hinni, önbizalomhiányos vagyok. Hogyan próbáljak ismerkedni?



2015. nov. 16. 15:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
ne itt 18f
2015. nov. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Nem olvastam végig, amit írtál. Figyelj, én meg 22 éves vagyok, és még egy randin se voltam soha életemben, de nem szégyellem magam egyáltalán. Te is csak azért érzed magad szarul amiatt, hogy nem volt még komoly kapcsolatod, mert körülötted mindenkinek volt már, ugye? Ez csak egy idióta megfelelési kényszer, ami engem is padlóra küldött a te korodban, de már réges-rég túltettem magam rajta, és a saját életem élem, nem másét próbálom megvalósítani. 17 vagy, semmivel se vagy elkésve. Azt mondom, ha 20-22 éves korodra meglesz az első fiúd, az teljesen rendben van, de ha addigra sem, akkor sincs semmi probléma, mert mindenki más élethelyzetben van, mindenkinek máshogy jönnek a dolgok. Ne akarj csak amiatt összejönni senkivel, hogy beállhass a sorba. Várd ki a megfelelő partnert, akivel hozzá tudtok tenni egymás életéhez egy darabnyit, és 3-4 év múlva megfogod látni (ahogy én is megláttam), hogy micsoda hülye dolog volt emiatt bosszankodnom.
2015. nov. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18 éves koromig nekem se volt párkapcsolatom. Szerintem ezzel semmi gond a lényeg, hogy ne kapkodj és ne erőltesd. Még fiatal vagy ráérsz, semmi nem írja elő, hogy 18 éves korodra neked kapcsolatodnak kell lennie és egyáltalán nem vagy reménytelen!
2015. nov. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%

Ja, és még egy kis bölcsesség:

" Soha ne bánd, hogy kilógsz a sorból, lehet, hogy a sorral van probléma. "

2015. nov. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%
Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák
2015. nov. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
igazit megérzi az ember
2015. nov. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez ilyen dolog, a nagy számok törvénye alapján sokan kiesnek a kosárból sőt van aki bele se kerül, ez ilyen dolog. Én ezt úgy fogom fel, mint a fajfenntartást, az emberiség, köztünk mi magyarok is fenn tudunk maradni ha nem mindenki kerül bele abba a kosárba, igaz a romantika más téma, az nem a fajfenntartáshoz kapcsolódik, de romantikázni is annak van nagyobb esélye, aki megüt egy szintet emberileg, kinézetre,(mondjuk én sem), szóval újból a kinézethez, az alkati vonásokhoz jutunk. Többször leírták már ha nem vonzódik egyik a másikhoz testileg, akkor annak főleg a külső az oka és ha a külső az oka, akkor a genetikánk ezt hozta ki végeredménynek.
2015. nov. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hol élsz?
2015. nov. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ! :) Ezek szerint mégsem vagyok annyira reménytelen!

A kérdést azért a felnőtt kapcsolatokhoz írtam, mert komoly és normális válaszokat szerettem volna kapni amiket meg is kaptam. És azért is, mert már nem érzem magam igazán tininek.

Az utólsónak pedig: Komárom-Esztergom megye. De ez miért lényeges? :)

2015. nov. 16. 19:30
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem vagy még elkésve semmivel!

Én 22 évesen csókolóztam először. Az előtt egy randim volt 15 évesen.

2015. nov. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!