Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnének a nők határozott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnének a nők határozott, de nem elégé határozott, időként határozatlan pasival?

Figyelt kérdés
Kis csendes visszafogott pasi, aki nagyon nyugodt, nem domináns és kissé határozatabn
2015. nov. 20. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:

LeírtaD a férjem.

Bár nem mondom, néha az agyamra megy, amikor a véleményét kérem, vagy döntéshelyzetbe kerül, és visszadobja a labdát.

2015. nov. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. Mindig döntök! döntésképes vagyok! Csak nem dominánsan határozottan döntök!
2015. nov. 20. 10:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Újfent csak azt tudom mondani: nincs olyan, hogy a "nők". Különböző személyiségű nők vannak, és bizonyos személyiségtípusok bizonyos személyiségtípusokkal érzik jól magukat. Egy alárendelő nő soha nem fog olyan férfit választani, aki nem domináns, viszont egy domináns nő kizárólag nem domináns partnerrel érzi jól magát.

Aztán vannak néhányan a világon, akik az egyenrangú kapcsolatokban hisznek, és olyan társat szeretnének, aki erre képes és alkalmas.

2015. nov. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én pasim is ilyen.Ha érzelmekről kell beszélni akkor mindent úgy kell kihúzni belőle,bár kimutatja a szeretetét azzal nincs gond csak nem beszél.Gondolom ez sok pasinál így van.Viszont mikor pl valamit intézni kell,vagy reklamálni azt nagyon tudja :D
2015. nov. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb a határozatlan ,csendes visszafogott pasi,

mint a durva vadállat!


Sajnos sok férfi erőszakos ,durva vadállat! :(

2015. nov. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5.

Szerencsére nem csak ez a két típus létezik.

Amit leírtál, annál meg az is jobb, ha nem szól hozzád egy büdös szót se.

2015. nov. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!