Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék még? Úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék még? Úgy érzem ezen túl semmi befolyásom sincs a pártalálásra.

Figyelt kérdés
A külsőmből úgy érzem szinte kihoztam a legtöbbet, ezen felül már természetellenes és mű lennék, bármiről elbeszélgetek az emberekkel, nyitott vagyok, sokat járok társaságba, de sehogy nem találok olyat, akivel bármit is el tudnék képzelni. Úgy érzem, hogy már csak a sorson vagy a szerencsén múlik az egész, tehát már tehetetlen vagyok és ez nagyon elkeserítő.
2015. nov. 20. 21:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nyugtasson az, hogy sokan vannak így.
2015. nov. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy azért nem találsz olyan embert, mert magasak az elvárásaid? Vagy ezt inkább a belsőre értetted?

Nagyjából én is így vagyok egy ideje, de nem szabad erőltetni a társkeresést, mert nagy hibákba lehet belefutni. Sajnos megtapasztaltam. :)

2015. nov. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Ati_74 ***** válasza:
szia, és mindezt hány évnyi kudarc mondatja veled? Hány éves vagy?
2015. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ha külsőre egyáltalán nem tudok hozzá vonzódni, tehát hozzá se tudnék érni és egyáltalán nem szimpatikus, azzal sajnos nem tudok mit csinálni.
2015. nov. 20. 22:01
 5/16 A kérdező kommentje:
24, igazi sikerem soha nem volt.
2015. nov. 20. 22:02
 6/16 anonim ***** válasza:
F/L?
2015. nov. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Fish1 ***** válasza:
53%

Lelki problémák? Ha pl. negatív vagy, az nem fog tetszeni sok embernek.

Vagy ha pl. nagyon rágörcsölsz a párkeresésre, akkor nem fog sikerülni.

2015. nov. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A görcsös akarás, vagy az, hogy elkeseredett vagy, minden, csak nem vonzó.
2015. nov. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Írd le milyen párt keresel, kit látnál magad mellett szívesen, kíváncsi vagyok. Utána hidd el, egyből megjelennek itt pont olyan emberek.. :D
2015. nov. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Ati_74 ***** válasza:
újra 3-as, 24 évesen ne mondj ilyet, nem találkoztál még a megfelelővel, de ne görcsölj rá. Ha normális kedves (feltételezem) lány vagy, menj társaságba, de ne alkoholszagú házibuliba :) ott nem fogsz mással összefutni, csak olyannal aki hegynek néz, meg akar mászni és ahogy sikerült keresi a következőt :) abban meg nem vagy egyedül, hogy kell a sors kegye és némi szerencse is, hogy összefuss a leendővel...
2015. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!