Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, az ilyennek mi értelme,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, az ilyennek mi értelme, most komolyan?

Figyelt kérdés

Jóban vagyok (vagyis most már csak voltam) egy sráccal. Voltak hullámhegyek és völgyek a "kapcsolatunkban". Nemrég elhívott találkozni. Megbeszéltük a programot, de mikor később rákérdeztem hogy mikor ér rá, akkor.. Mondjuk úgy hogy azóta is írja a választ.. :-) A találkozás része már nem is érdekel. Igazából az bosszant, hogy

1. miért hívott el, ha még sincs kedve összefutni?

2. miért nem tisztel meg azzal, hogy válaszol? hogy ha már egyszer jóban voltunk..


2015. nov. 21. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Most miért tőlünk kérdezed? Nem mi gyökérkedünk itt.
2015. nov. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csak egy tipp, de lehet hogy nem akarja ezt csak ismerkedni szeretett volna és semmi komoly?
2015. nov. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát most már tudod, h milyen, mikor egy csaj nem válaszol. :) hasonló lehet, csak más van a lába között jobb esetben :)

tedd túl magad, majd egyszer talán visszaír, és akkor meg te nem válaszolsz neki ennyi :)

2015. nov. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Haha,igen, tudom, sokszor mi se vagyunk különbek :) Csak az én esetemben az "lepett meg", hogy már vagy egy éve ismerjük egymást, és ennek ellenére se volt képes válaszolni..
2015. nov. 21. 18:40
 5/5 anonim ***** válasza:
én úgy szoktam az olyanokkal, akiket annyira nem hat meg, h írják, h "bocsi, nem tudok írni most, majd igyekszem", h én se válaszolok, csak egy hét múlva nekik. :) ha vkit nem érdekelsz ennyire, akkor legyen már kölcsönös, nem? :)
2015. nov. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!