Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még olyan beszélgetős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan beszélgetős oldal ahol? .

Figyelt kérdés

Nem kifejezetten a társkeresés a lényeg hanem ahol beszélgetni tudsz emberekkel... hogy ne unatkozz, megismered őket és vissza is írnak és ha esetleg úgy alakul akkor találkoztok de nem ez a fő célja.


Régen mikor még a chat.hu népszerű volt az nagyon jó volt erre. Kicsit elbohóckodsz, elbeszélgetsz emberekkel aztán kilépsz, vagy ha valaki nagyon szimpatikus akkor felveszed skype-ra, hogy tudjátok folytatni máskor. Én sok embert ismertem meg így, de manapság ez az oldal nem túl népszerű és aki jár az sem tűnik teljesen normálisnak. Az anotalk is fos.



2015. nov. 21. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyakorikérdések ... de ez eléggé zsákbamacska.
2015. nov. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az index fórumon szoktam kiélni a beszélgethetnékemet, igaz, hogy mostanában az is kezd ellaposodni, kevés topik pörög, azért is vagyok itt :)

Én például onnan ismertem meg nagyon sok embert, akikkel tartom a barátságot.

2015. nov. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nincs
2015. nov. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne :)
2015. nov. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nőknek és értelmesebb pasiknak: hoxa.hu
2015. nov. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!