Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nálatok hol kezdődik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok hol kezdődik a "túl izmos" kategória? Tudtok olyan hírességeket mondani, akit már túl izmosnak találtok, vagy képet linkelni?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg valahogyan körülírni, hogy mi az ami már sok?
2015. nov. 25. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Nekem itt kezdődik a "túl izmos" kategória, de az optimális bőven ez alatt van. 20L

[link]

2015. nov. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Amit az első linkelt az nekem is már túl izmos. Nekem az ennél vékonyabb férfiak tetszenek.
2015. nov. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Hm, nekem tetszik, amit az #1 linkelt. :)

Ez már kicsit sok:

[link]

2015. nov. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sosem értettem,hogy egy férfihez mit ad az ,hogy izmos meg a hasa kockás....sportolok gyerek korom óta de sosem akartam ilyen kockás hasú izom isten lenni..és mégis volt egy rakat barátnőm ;)

Öregszem úgy látszik.Ma már az izom a lényeg..

2015. nov. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont az az alkat tetszik a legjobban amit az elso kuldott, amit pedig a 3. Az meg mar izmos.
2015. nov. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!