Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Attól, hogy nem vagyok jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól, hogy nem vagyok jóképű még érdemes szép nők felé közeledni vagy ez időpocsékolás?

Figyelt kérdés
2015. nov. 28. 18:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
23%
9: Nem lúzer vagyok, csak alacsony és ocsmány, szóval olyan külsővel rendelkezem, amit egy lány sem tud tolerálni kicsit sem. De ezt egy párszor már leírtam. Talán olvasni nem tudsz, vagy a felfogással van némi problémád? :)
2015. nov. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Szimplán csak veled van némi problémám! :D
2015. nov. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Lehetőséged lehet hiszen nem csak a külső számít sok nőnél. Ha van jó munkád, végzettséged, pénzed, lakásod-autód sok nő figyelmét fogod felkelteni úgy is hogy nincsen Brad Pitt külsőd.
2015. nov. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
alacsonynak igaza van
2015. nov. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
37%
Őszinte vonzalom egy nőtől? Na, azt felejtsd el!
2015. nov. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

#11 De igen lúzer vagy és valami idegbajod van xD


Kit érdekel hogy hányszor írod le? :D Az minket nagyon nem érdekel. :D

2015. nov. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
16: Semmi idegbajom nincsen, csupán alacsony vagyok és ocsmány, emiatt nem vagyok lúzer, csak soha nem fog akadni olyan lány, akinek legalább egy picit bejönnék. Az, hogy alacsony és ocsmány vagyok, minden nőnél kizáró ok.
2015. nov. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nyilván teljesen véletlen, hogy akik soha egy nőnek se kellenek, azoknak a nagy része alacsony és ocsmány.
2015. nov. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

előző!


a fajtánkat MEG SEM AKARJÁK ismerni. aki nem jön be nekik,levegőnek nézik.


a belső tulajdonságoknak ehhez semmi közük. nem arról van szó, hogy "megismernek" és "rájönnek" h gázok vagyunk, hanem eleve nem kellünk nekik a külsőnk miatt.


2 opció van:


1 - a nők olyan szuperek, h ránézésre "megismerik" a belsőt is és az alapján döntenek

2 - aki külsőre nem jön be, az már nem is létezik számukra.



nem hinném, hogy az 1-es az igaz. mint ahogy azt sem hiszem, hogy a belső fontosabb, vagy h "megszépíti" a külsőt.

2015. nov. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
19 ez így van! hiába papolnak hogy jaj nekem a belső 100x fontosabb! egy nő 2 mp alatt leír ha alacsony vagy
2015. nov. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!