Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobban járnék egy bátor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban járnék egy bátor, beszédes, magabiztos lánnyal?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok valami kezdeményező, beszédes srác, többször nem tudok miről beszélgetni. Ma is a munkahelyemen beszélgettem egy szimpatikus lánnyal, de nem volt valami tartalmas gyakran megállt a beszélgetés, mert ő is olyan, mint én. Multkor mikor beszéltem egy másik lánnyal telefonon volt mikor 5 másodpercig nagy csönd volt, mert nem tudtam mit mondani. Úgyérzem jobb lenne mellém egy olyan lány aki bátor folyton érdeklődik felém, nem fél semmit se kimondani csak úgy vettem észre aki ilyen és szimpatikus, szingli azokból elég kevés van.
2015. dec. 4. 14:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, nekem volt dolgom mindkettővel, bár egyikkel se jött össze, de szerintem teljesen mindegy. A halk lány mellett legalább fejleszthetnéd magad beszéd téren. Én is fejlődtem, és sokkal bátrabban mondom ki, ami a szívemben van.
2015. dec. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Beszédes bátor lányként én mindig zavarba jövök a csendes fiúk mellett, úgy érzem lehengerlem őket, túl sokat engedek meg magamnak, mert próbálok valami reakciót kiprovokálni.

Ugyanakkor ez teljesen megszokásfüggő. Van olyan barátom, akivel mindig hosszúakat hallgatunk, és rájöttem, hogy nem arról van szó, hogy unatkozik, hanem szimplán csak gondolkozik, keresi a szavakat. Megtanultam vele türelmesebb lenni, ennyi az egész.

2015. dec. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!