Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek előítélet, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek előítélet, ha nem ismerkedem északi típusú nőkkel?

Figyelt kérdés

Szerintem nem előítélet. Egyszerűen csak nem vonzanak pl a szőke, kék szemű nők. Tulajdonképpen visszataszítónak tartom őket. Fel is vállalom, hogy nem ismerkednék velük, és többször támadtak már, hogy előítéletes vagyok...

Amúgy én is északi típusú vagyok, de nekem az ilyen lányok az ideáljaim:

[link]


[link]



2015. dec. 8. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez ízlés kérdése

Nekem pl a négerek nem jönnek be, bár Rihannát nem Dobnám ki az ágyból.

2015. dec. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egészségedre :)


Előítélet vagy sem, kit érdekel? Neked ez a típus jön be, és kész. Ne foglalkozz másokkal, ne ez határozza meg az életed :)

2015. dec. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hat, ha ez a tipus nem vonz, akkor nem nagyon tudsz mit tenni ez ellen. Nekem sem jonnek be a mediterran tipusu pasik. Hiaba nez ki jol egy sotet szemu, sotethaju srac, hozza nem tudnek nyulni :)
2015. dec. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem előítélet, hanem ízlés.
2015. dec. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Visszataszítónak? Ne haragudj, de ez már előítélet, és hogy ennek hangot is adsz, bunkóság.

Én is szőke nő vagyok, nem a szőke férfiak az ideáljaim, de ha a jelleme bejön, akkor teszek rá, milyen színű a haja.

Fel kéne nőni...

2015. dec. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mi ebben a bunkóság? Azt nem szoktam szóvá tenni persze, hogy visszataszítónak találom őket, de tulajdonképpen így van.
2015. dec. 8. 11:47
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére (még?) mindenkinek joga van megválogatnia, hogy kivel akar összejönni, és kivel nem. A diszkriminációt tiltó jogi normák (egyelőre?) nem terjednek ki az interperszonális kapcsolatokra.
2015. dec. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a zsánere :)
2015. dec. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinél vannak olyan dolgok, amelyek taszítják, Hát nálad úgy látszik ez az. Én se jönnék összes négerrel, arabbal, cigánnyal vagy bármilyen nem "fehér" emberrel. És nem azért mert rasszista lennék, hanem mert nem tetszenek külsőleg és egyébként is teljesen idegen szokásaik, kultúrájuk van.
2015. dec. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!