Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszéljek vele?

Figyelt kérdés
Volt több bartánőm is, nagyon sok akivel találkozgattam, de lányba voltam csak szerelmes akit tényleg nagyon megszerettem. Vele nem voltam együtt mégis többször találkoztunk tudtam ,hogy van barátja de többet akartam, csak egyetlenegyszer adta magát állítása szerint azért volt mert ittas volt, és mikor azt mondta hogy nem lehet köztünk több és hozzám közel állók mondták hogy ne találkozzak vele mert látszik hogy egyre jobban tönkremegyek akkor megszakítottam vele a kapcsolatot. Azóta egyszer összefutottunk nagyobb társaságban voltunk ketten félrementünk beszéltünk pár szót de akkor sem történt semmi. Meg egyszer részegen ráírtam ez volt nyáron azóta semmit nem tudok róla. Azóta van barátnőm, de mégsem érzem iránta azt, és mostanában sokat gondolok erre a lányra.

2015. dec. 10. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen! Nem hiszem, hogy magadban őrlődni jobb.
2015. dec. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát nézd, innen nézve úgy néz ki, hogy hülyítesz egy lányt, miközben egy olyan után ácsingózol, aki nem foglalkozik veled.


Egy: ne fuss olyan szekér után ami nem vesz fel,

kettő: ha van kapcsolatod, akkor azt építsd, azzal foglalkozz, vagy játssz tiszta lappal.


Ha akart volna tőled bármit is, nyár óta tudott volna válaszolni.

2015. dec. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
épp azt írtam hogy nem "futok utána" lezártam vele, nem is kerestem, de mégis sokat gondolok rá
2015. dec. 10. 12:47
 4/4 anonim ***** válasza:
ne keresd, hidd el csak jobban fog fájni.
2015. dec. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!