Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mennyire gond,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gond, hogy ennyire változékony vagyok?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nincs egy konkrét állandó stílusom. Egyik nap csendes, visszahúzódó vagyok, olvasok valami jó könyvet egy csésze tea és egy kis klasszikus zene mellett, másnap meg sörözés közben szidom poénból a haverjaim miközben üvölt a metál... Néha teljesen ábrándozó vagyok, olyan apróságokért tudok lelkesedni, mint egy gyerek (pl lelkendezek, hogy milyen jó hogy süt a nap, milyen aranyos kutyát láttam), mindenféle lelki-vallási dologról beszélek, máskor meg túl racionális tudok lenni, és nem ismerem el semminek a fontosságát, aminek nincs gyakorlati haszna.

Kapcsolatban egyszer bújós vagyok és szeretem ha becézgetnek, másnap meg verekedni akarok meg "genyó" poénokkal dobálózni.

Egyik este minden vágyam otthon fetrengeni, pizzát enni és videojátékozni, másnap meg nem bírok meglenni a fenekemen, szórakozni akarok. Ez is néha azt jelenti, hogy felveszek valami csinos, nőies ruhát, és elmegyek színházba, néha meg felcibálom a legfiúsabb göncömet, és összeülök egy csapat idiótával marhaságokat beszélni némi alkohol mellett..

Egyik nap aranyos, kislányos kinézetre vágyok, a másik nap úrihölgyként akarok kinézni, harmadnap meg minden álmom egy szakadt punk kinézet :D

Mit gondoltok, ez hátrány? Nagyon fura?? Van más is, aki ennyire változékony? Mennyire elviselhető, ha valakinek a párja ilyen?


2015. dec. 10. 14:42
 1/7 A kérdező kommentje:
"verekedni akarok" ez természeten semmi komoly :D Az igazi erőszakot mindig elítélem. Szóval semmi tányérdobálás :D
2015. dec. 10. 14:44
 2/7 anonim ***** válasza:
A kifejtést olvasva az első gondolatom az volt, hogy rossz kategóriába írtál... ennek inkább a tini párkapcsolatokban lenne a helye...
2015. dec. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem bejön. Én nem gondolom, hogy gyerekes, szerintem ez is egyfajta jó dolog, nem kell, hogy mindég megegyen a gond meg a komolyság.
2015. dec. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az emberek nagy része ilyen, nincs benned semmi különleges.
2015. dec. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Spontán ember vagy, jobb, mint valami unalmas nyárspolgár. De korod? Lehet, kinövöd majd ezeket a szélsőségeket idővel.
2015. dec. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ez nem párosul túlzott szeszélyességgel, irányíthatatlan hangulatváltozásokkal, kiszámíthatatlan viselkedéssel, megbízhatatlansággal és bipoláris zavarral, akkor egyáltalán nem baj, inkább izgalmas.
2015. dec. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Huszonéves vagyok, nem tini :D
2015. dec. 10. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!