Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy van lehetősége ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van lehetősége ismerkedni egy leszbi/biszex csajnak Vas megyében?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hogy van lehetősége egy most még kevésbé nyitott leszbi/biszex lánynak ismerkedni?

Külsőleg senki nem mondaná meg, hogy az vagyok (hosszú haj, viszonylag nőies öltözködés).

Engem is ilyen lányok érdekelnek (fiúsak NEM!)


Sajnos a körülmények sem kedvezőek.

Például: nincsenek a környékünkön gyűlések, meleg partyk, és úgy tűnik sok leszbi csaj sincs Vas megyében.

Oldalakkal nem jártam sikerrel. (Vagy a 2. kérdés, hogy "Chatszexelünk" vagy kamu az illető...) +


egy "ideális" környékbelit sem találtam egy oldalon sem.


Csak normális kommenteket várok! :)


18L



2015. dec. 11. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Bár GYMS megyei vagyok, átérzem a helyzetet, semmi nincsen a közelben, minden Pestre van koncentrálódva. Marad a net. :/ 15/L
2015. dec. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

eropolis.hu

Leszbi negyed

Mivel se nő, se leszbi nem vagyok, nem is tudnék többet mondani róla.

2016. febr. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!