Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok. Ti ismerkednétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ti ismerkednétek olyan sráccal aki egy hipermarketben raktáros kevés fizetéssel?

Figyelt kérdés
2015. dec. 12. 16:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%
Nem! Mind a 2millió minimálbért kereső ember magányosan éli le az egész életét, nem tűnt még fel?
2015. dec. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Ha mellette tanulna, vagy tenne bármit azért, hogy ne ilyen munkát kelljen élete végéig végeznie, akkor igen.

Ha nem vágyna többre nem, mert nekem is nagyobb céljaim vannak.

2015. dec. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#1 Hiába ironizálsz, szerintem senki sem ilyen srácról álmodik.
2015. dec. 12. 17:01
 4/19 anonim ***** válasza:
28%
Ahogy #2 írta. Egyébként nem hiszem, hogy valaha ilyen helyzetbe kerülnék, mert bőven vannak olyan férfiak, akik megfelelnek az elvárásaimnak.
2015. dec. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi, hát biztató a jövőm akkor. :/ Bár nem is vártam mást.
2015. dec. 12. 17:09
 6/19 anonim ***** válasza:
75%

És teszel bármit azért, hogy kitörj ebből, vagy jó ez így?


Nyilván akadnak, akik ismerkednének veled.

Én egyetemet végeztem, okkal, imádom a munkámat, meg is fizetnek érte. Szeretnék magasabbra jutni, nagyobb sikereket elérni, kiteljesedni ebben.


Egy raktáros ettől a gondolattól nagyon nagyon messze áll.


Tehát nyilván kérdés, hogy kik azok, akiknél próbálkozol.

2015. dec. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
9%

Kérdező, ezen az oldalon a csajok többsége egyetemet végzett karrierista 3,14csa, szóval ne várd azt, hogy leállnak komolyabban ismerkedni egy 110e-et kereső pasival.


Ez a szomorú igazság.

2015. dec. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"egyetemet végzett karrierista"


Ez egy szörnyű tulajdonság..tényleg..

2015. dec. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
ha nem ennyiből áll az élete.
2015. dec. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
47%

Ha elég jól elő tudod adni a macsó bunkó alfahímet, akkor nem fogja őket érdekelni a fizetésed.


Van olyan ismerősöm, aki hasonlóan kb. 8 általánost igénylő munkakörben dolgozik, nem éppen magas fizetésért, de olyan barátnője van, hogy nekem 200 feletti kezdőfizetést kereső diplomásként olyan nőm lehet, hogy soha nem lesz. Pont azért, mert ő elő tudja adni, hogy a macsó férfiállat, a nőknek pedig manapság ez kell.

Az manapság, hogy jólelkű, romantikus, családszerető férfi vagy, akinek vannak tervei, és szépen építgeti a jövőjét semmit nem ér a nők szemében.

2015. dec. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!