Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kilábalni ebből? Kérlek, adjatok valami tanácsot!

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt olyanokat mondott nekem az akkori barátnőm, az ő anyukája, meg egy lánybarátom is, hogy azt a kis önbizalmamat is, ami volt, teljesen lerombolták. Nem szándékosan akartak megbántani, sőt, ők nem is tudják mit okoztak. Ettől még fájóbb az egész, mert ha még haragból mondták volna, hogy direkt megbántsanak, lehet nem így csapódik le bennem.

Mióta ez történt, egy igazi szerencsétlenségnek érzem magam, és valószínűleg az is vagyok külső szemmel. Már többen mondták is, meg utaltak rá. Nem tudok felülkerekedni ezen, folyton itt lebeg felettem, csak ahogy múlnak az évek, egyre aggasztóbb a helyzet. Hogyan lehet ezen úrrá lenni?



2015. dec. 16. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán nem azonosulj azzal az egy mondattal vagy mivel. Akkor mások is másképp látnak majd.
2015. dec. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit mondtak?
2015. dec. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én elképzelni sem tudom mit mondhattak, de tudod, nem mindig azok az igaz szavak amiket hallani szeret az ember. Ha már ennyien rámutattak egy hibádra, akkor talán észhez kéne kapni és változtatni rajta, mert mint írtad, nem bántásból mondták. De nem, te inkább leakasztottad a tökeidet és sajnáltatod magad...
2015. dec. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az gondolom meg sem fordult a fejedben, hogy olyan dolgokról van szó, amiken nem tudok változtatni.
2015. dec. 16. 22:26
 5/7 A kérdező kommentje:
Elhiheted, ha lenne olyan jellemvonásom, vagy akármi, ami ennyire akadályoz engem, akkor már felismertem és elszámoltam volna vele.
2015. dec. 16. 22:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, tehát akkor te ebbe beletörődtél és így kívánsz megöregedni "szerencsétlenül"? Márpedig ezen neked kell túllendülnöd. Mondjuk kezdd azzal, hogy elfogadod magad úgy ahogy vagy. Ha saját magad szerint is szerencsétlenség vagy, akkor más ember mit gondoljon? Először magunkat kell szeretni ahhoz, hogy mások is szeressenek.
2015. dec. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen,így kívánok megöregedni, azért is írtam ki a kérdést. Legközelebb, ha csak ilyen kötekedő, arrogáns módon tudsz válaszolni, inkább ne is írj semmit.
2015. dec. 16. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!