Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok múlik a szexen, egyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok múlik a szexen, egyet érthetünk ebben?

Figyelt kérdés

A legtöbb randim jól sikerült az elmúlt fél évben, de a szexuális igényekre áttérve azt érzékelem hogy a legtöbb embernek megáll a tudása a misszionáriusnál és az orálnál.


Amikor elmesélem a saját igényeimet, akkor sokan furán néznek rám mintha BETEG LENNÉK :D Pedig nem beteg vagyok, szimplán őszintén merek kommunikálni az igényeimről.


Ez konkrétan annyi, hogy dominánsabb típus vagyok, és bár szét alázni nem szoktam senkit, de tény hogy irányító típus vagyok, és a BDSM-hez áll közelebb az, amire gerjedek.


Hölgyek, titkoljam ezt az első 10 szexig hogy milyen hajlamaim vannak, hogy ne ijedjen meg senki? :D

Kezdem ufónak érezni magam :) :D


26F



2015. dec. 19. 09:32
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
80%

Ne titkold De ne ronts ajtóstul a házba szerintem apránként vadulj be. Mikor a partnered eléggé bízik benned nem fogja zavarni sõtt még tetszhet is neki!

Személyszerint én is inkább a vadságot preferálom se néha jó a szelíd simogatás

19L

2015. dec. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
96%

Én tegnap úgy sétáltam be a helyi okmányirodába, hogy közben a "Love me like you do"-t dúdoltam. Hát pár embernek kikerekedett a szeme és látszott rajtuk hogy eszükbe jutott a film, szóval nem biztos, hogy rossz ötlet nem ezzel letámadni a másik embert.


:D :D :D

2015. dec. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
73%

Ird le, mi pontosan az igenyed. Ezt vagy szereti valaki vagy nem. Jo elore megbeszelni.

N

2015. dec. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem rengeteg csaj szereti a durvulást, de nem rögtön. Jó, ha megismeritek egymást és már bízik benned annyira, hogy tényleg okés legyen a dolog. De a nők ugyanakkor igénylik a gyengéd szeretkezést is. Szerintem mindenképp mond el előre az igényeit.

19/L

2015. dec. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat...


Természetesen nem azt mondom hogy egy gép vagyok és csak erre vagyok "alkalmas" én is tudok gyengéd lenni... csak ez egy másik oldalam és nem szeretném elnyomni (mert már ez többször megtörtént és logikusan szakítás lett a vége).


Lassan szoktam haladni, de lehet még így is sok(k) :D

2015. dec. 19. 16:00
 6/35 anonim ***** válasza:
59%

Hát figyelj először is azt kéne adnod amit te is elvársz. Vagyis elvárod, hogy téged ne nézzenek betegnek, ugyanakkor te kissé lekezelően nyilatkozol azokról akiket ez a téma nem izgat, unalmas, prűd, ráadásul szinte hazug és gyáva embereknek beállítva őket (mintha mindenki erre vágyna, csak ők nem mernék elmondani. Az meg sem fordult a fejedben, hogy ők egyszerűen nem akarják??). A BDSM-en kívül nem csak orál és misszionárius létezik. Szóval illene neked is egy kis tisztelettel állni másokhoz. Az is mutatja, hogy te nem így állsz hozzá, hogy egyáltalán megfordul a fejedben, hogy eltitkold az első 10 szexig ezt más elől és még viccesnek is tartod. Azt kell megértened, és elfogadnod, hogy ezek a típusú érdeklődések mindig is az emberek egy kisebb részét fogják érdekelni és nem a nagy átlagot. És akinek nincsen ilyen hajlama, annak ez a dolog nem természetes, nem izgató, de még az is lehet, hogy egyenesen ijesztő, taszító és traumatikus. Erről nem tehetnek, mint ahogy te sem tehetsz arról, hogy téged meg érdekel.

Amúgy meg mit gondoltál, mi változik 10 szex után? Addigra már megszeret és majd megteszi a kedvedért, vagy hogy gondoltad? Akit az első szexnél nem izgat az ilyen, azt általában később sem fogja. Amúgy meg lehet csak nálam természetes ez, de tök furának tartom, hogy egy ismerkedés során nem szűrsz le olyan fontos dolgokat, mint hogy van-e ilyen hajlam a lányban. Talán csak akkor kéne előhozakodnod a saját dolgaiddal amikor látod, hogy őket is érdekli.

Úgy is ismerkedhetsz hogy ezt előre megmondod mindenkinek vagy a feltételek között sorolod fel és akkor nem ér meglepetés. Biztos vannak olyan oldalak és helyek ahol lehet így ismerkedni. Ha meg neked ez túl sok és nem vagy ennyire benne a BDSM témában akkor meg várjál türelmesen, előbb vagy utóbb úgyis találsz valakit akit szintén érdekel.

2015. dec. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Te aztán jól lesarkítottad a gondolatmenetemet, teljesen félre értve azt. Ne haragudj de nem a kérdésre válaszoltál, és inkább támadó mintsem építő jellegű!

köszi

2015. dec. 19. 18:48
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még az első szex előtt közöld, hogy neked vannak ilyen fétiseid. Azt is megmondom miért lenne jó ha elmondanád.


Azoknak a nőknek, akiknek nem az a céljuk, hogy minél több pasival dugjanak, nem szeretnének még egy férfival többet arra a bizonyos listára, (hogy hány férfival feküdtek le).


Szóval elkerülhető ez, ha előre közlöd, hogy neked ilyen igényeid vannak, és akkor a hölgy el tudja dönteni, hogy érdemes e veled így kapcsolatot kezdeni, lefeküdni, vagy nem érdeklik ezek a dolgok, és nem akar még több ex szexpartnert, ha nem muszáj. Keresi tovább a maga igaziját, és nem csak gyarapítja a szexuális partnerek számát, mondhatni feleslegesen, mert hosszabb távon úgysem illenének össze az igényeitek.


Remélem érted mit akartam ezzel leírni.

2015. dec. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

Tökéletesen értem, és egyet is tudok vele érteni. Eddig valami hasonlót végeztem :D Örülök hogy megerősítést nyert az elképzelésem!


Pacsi! :)

2015. dec. 19. 19:32
 10/35 anonim ***** válasza:
60%

Hát lehet, hogy szerinted az én válaszommal van a baj, mégis te vagy az aki itt kérdezősködik és nem talál párt... Talán akkor valamit mégis rosszul csinálsz.

Vagy akkor mi a kérdés? Hogy mit szólnánk ha 10 szex után mondanád el? Én pl úgy elküldenélek a francba hogy csak na, mert rosszul vagyok tőle ha valaki durva az ágyban, ráadásul még be is csapott, pazarolta az időmet, és le is nézett hogy nekem csak az orálról meg a misszionáriusról szól a szex ha nem szeretem a BDSM-et. Akik betegnek tartanak (ami persze nem igaz, de sem beszélsz róluk szebben), azok is őszintén kommunikálnak az igényükről. Arról az igényükről, hogy velük ne dominánskodjon senki az ágyban. Igen, sok múlik a szexen, de ez evidens, ezért komolyan fel kellett tenni egy kérdést?

2015. dec. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!