Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találni manapság olyan lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találni manapság olyan lányt egyáltalán, aki nem cigizik?

Figyelt kérdés
Valahogy úgy veszem észre, hogy a 3/4-ük szívja azt a sz*rt, még az értelmesebbek is, én viszont ki nem állhatom. Nem értem, hogy lehetnek ilyen felelőtlenek, legalább a leendő gyerekeikre lehetnének tekintettel, ha már magukra nem. Lehet, hogy velem van a baj. 23/F

2015. dec. 26. 16:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem is gond! 15 éve szoktam le, azóta nagyon nem bírom...
2015. dec. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
A fiatalok egy része a szüleit követi ebben, másik részük meg menőségből, lázadásból kezdi el, meg hogy ettől felnőttebbnek érzik magukat. De nem dohányzik mindenki.
2015. dec. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem értem miért lázadás, mikor már többen vannak, mint akik szívják.
2015. dec. 26. 16:11
 4/22 anonim ***** válasza:
17%
A 2-3-4+ év múlva megszületendő gyerekeiknek az égvilágon semmi bajuk nem lesz attól, hogy most cigiznek, nyilván terhesen nem fognak. Veled van a baj. Remélem te abszolút semmi káros dologgal nem élsz.
2015. dec. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Szerintem felesleges tudományosan bizonyított tényeken vitatkozni, ne is erőlködj.
2015. dec. 26. 16:13
 6/22 anonim ***** válasza:
A szülői szigor ellen lehet lázadás pl. meg emlékszem középiskolában a WC-be mentek füstölni, akik akartak, suliban ugye nem volt megengedett. De ez már több, mint 10 éve volt, viszont feltételezem, nem lettek lazábbak a sulis szabályok. :-)
2015. dec. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én nem cigizem, pedig itthon azt láttam, hogy a szüleim cigiznek. Még lázadásból sem kezdeném el soha, a cigifüstöt se bírom elviselni.
2015. dec. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Szerintem meg minden lazább lett, a szülők is és az iskola is. Épp ezért nem értem mi ellen lázadnának még mindig. Egyszerűen nem fér a fejembe minek fizetne valaki azért, hogy tönkretegye az egészségét és belekényszerítse magát egy olyan helyzetbe, hogy óránként vagy mittudomén ki kell mennie, ami nyilván mindenkinek kellemetlen és értelmetlen. Ti tudjátok, csak szomorú, hogy lassan ez a normális.
2015. dec. 26. 16:23
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, ki miért kezdi el. Nem látsz bele mindenki életébe.
2015. dec. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Persze, hogy találni. Van egy csomó. Most az, hogy egy-egy buliban elszív egy szálat, az nem probléma szerintem.
2015. dec. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!