Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak a komoly kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a komoly kapcsolatot akaró lányoknak tetszem? Alkalmiakra hajtok, de az olyat akaró lányokat nem találom meg. Hol vannak?

Figyelt kérdés

2 méter magas, jóképűnek mondott, vállas-sportos alkatú, szőke hosszúkás hajú srác vagyok.

Úgy érzem és a visszajelzések és a sikereim alapján tudom is, hogy sok lánynak tetszem, de valamiért szinte mindig csak a tartós kapcsolatot akaró lányokkal találjuk meg egymást. Miért?

Nekem rosszul esik, amikor hazudnom kell egy lánynak, csak hogy megdughassam, mert ő nem akar szexkapcsolatot. De miért nem találok szexet akaró szép lányokat, csak tartósat akaró szép lányokat? Nem értem. Van jó néhány, nálam általában lányokkal bunkóbb, prolibb, kevésbé intelligens és rámenősebb igazán jó barátom, akik meg állandóan csak szexre, kefélésre vágyó ribikkel dugnak. Ők mit csinálnak másképp mint én, hogy meg is találják az ilyen lányokat?


Szeretnék én is csak dugni akaró lányokkal összejönni, de nem tudom mit kell csinálnom másképp hozzá, mint eddig.


2015. dec. 27. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Szorakozohelyen reszeg k...rvakkal ismerkedj, ne a normalis lanyokat hasznald ki te s..ggfej
2015. dec. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Istenem, de nagy problémáid vannak. Mások meg a fél karjukat odaadnák egy komoly kapcsolatért egy normális, szép lánnyal.
2015. dec. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2: Hagyjuk már ezt a relativizálást. Az afrikai éhezők százmilliói meg mindkettőnk életéért (akik fürödnek Európában a puncikban és akik nem) embert is ölnének. És? Még ha itt élsz Magyarországon és éppen a nőknél sikertelen vagy, akkor is jobban élsz, mint az emberiség 75%-a. De ez hogy jön most ehhez a kérdéshez?


1: Oké, így lesz. De akkor segíts és adj értelmes választ arra hogy hogyan szedhetek fel diszkóku-.rvákat. Mi rá a módszer? Oké hogy tudod melyik a válasz gomb ezen az oldalon, de hasznos tanácsot is adhatnál.

2015. dec. 27. 18:20
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltál már arra, hogy fizetőshöz menj? Ne hazudj a nőknek egy dugásért.

Egyébként a nők között kevesebb a csak szexkapcsolatot akaró, mint a férfiak között. Egyesek ezt még tudományosan is szeretik levezetni az evolúcióval.

2015. dec. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sosem mennék fizetőshöz. Mi értelme, ha ingyen is megkapok nőket?
2015. dec. 27. 23:41
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De nem kapod meg őket, csak komoly kapcsolatra azt meg nem akarsz.
2015. dec. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6:

Félreértesz. A lányok, akikkel szexelek amúgy hamar lefekszenek velem. A lányok háromnegyede lefekszik velem 4 randin (és 7-10 napon) belül. Csak aztán az a baj, hogy mindegyik elkezd vágyni komoly kapcsolatra (vagy már lehet a kezdetektől arra gondoltak) nagyon hamar.


Tehát úgy is jutok szexhez, hogy még nem jöttem össze a lányokkal rendesen, hivatalosan, barát-barátnő szinten. És ezután történik az fokozatosan, hogy a lányok meg elkezdenek vágyni tartós kapcsolatra. Arra, hogy többet találkozzunk, járjunk közös programokra, stb-stb. De ezek már az első szex után vannak.

2015. dec. 28. 10:15
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Te már a legelején nyílt lapokkal játszol, azaz tisztázod velük, hogy te csak szexet akarsz, és többet nem?
2015. dec. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akárki akármit mond a nőkről, a többsége komoly kapcsolatra vágyik. Ha könnyen le is fekszik veled, az aktus után kötődni kezd, mert ez a természetes. Ezt bóknak is felfoghatnád, de ne tedd, mert nyilván nem a személyiségednek szól, csak a lány romantikusabb lelkületű a kelleténél. Ha mindent előre letisztázol ennek kisebb az esélye.
2015. dec. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!